Zamknij

Magdalena Cielecka bez makijażu

Redakcja
21.02.2018 09:46
Magdalena Cielecka z makijażem
fot. Eastnews

Magdalena Cielecka z okazji 46. urodzin opublikowała na Facebooku zdjęcie, na którym nie ma ani grama makijażu. Fani są zachwyceni nie tylko tym, jak piękna aktorka wygląda bez makijażu, lecz także tym, że w ogóle zdecydowała się pokazać swoją naturalną odsłonę, bez filtrów i upiększeń.

Magdalena Cielecka bez makijażu na Facebooku

Magdalena Cielecka, czy to w filmach, czy w teatrze, zawsze prezentuje się nienagannie. Jej włosy są starannie ułożone, a makijaż wręcz perfekcyjny. Z okazji 46. urodzin Magdalena Cielecka postanowiła pokazać się fanom z zupełnie innej strony.

Magdalena Cielecka opublikowała na Facebooku zdjęcie, na którym widzimy ją bez makijażu. Na dodatek, jest ono wykonane z bliska, można zatem dokładnie przyjrzeć się, jak 46-letnia aktorka wygląda, gdy nie ma na sobie ani grama make-upu.

Pod fotografią, na której oglądamy Magdalenę Cielecką bez makijażu, pojawiło się mnóstwo komentarzy, w tym sporo życzeń urodzinowych dla pięknej aktorki. I my się do nich przyłączamy! Okazuje się, że w natłoku negatywnych komentarzy i powszechnego hejtu jest jeszcze miejsce na miłe słowa.

Zrzut ekranu 2018-02-21 o 09.41.43

— Dziś moje 46 urodziny. to ja. tak wyglądam. bez upiększeń, retuszu, filtrów. taka jestem. trochę już przeżyłam, wielu rzeczy dotknęłam, sporo ludzi spotkałam. ciągle liczę na więcej! i piękniej. mądrzej. życzę sobie dobrego, świadomego życia. wrażliwości na innych i słabszych. szacunku dla wartości. nieustawania w dążeniu do prawdy. ciekawości i rozwoju. wolności i demokracji. wspólnoty. pokoju. miłości. i nadziei, że to wszystko nastąpi — napisała Magdalena Cielecka pod zdjęciem, na którym pozuje bez makijażu [pis. oryg.].

Z kolei w rozmowie z Polską Agencją Prasową zdradziła:

— Nie wiem, czy czegoś brakuje mi do szczęścia, ale życzyć trzeba po prostu szczęścia. W tym zawiera się i zdrowie, i praca, i bliscy, i powodzenie, i jakiś taki spokój oraz wolność. W tym jest wszystko, więc po prostu szczęścia — powiedziała PAP Life Cielecka.

RadioZET.pl/SI