Zamknij

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner znowu razem? Para miała dać sobie drugą szansę

Maciej Friedrich
08.05.2020 09:54
Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner znowu razem? Para miała dać sobie drugą szansę
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Magda Cielecka związana była z Bartoszem Gelnerem znanym widzom między innymi z "Barw szczęścia", ale ich relacja nie przetrwała próby czasu. Jednak według medialnych doniesień para postanowiła dać sobie drugą szansę i ponownie związać.

Magdalena Cielecka to utalentowana polska aktorka, którą obecnie możemy oglądać między innymi w kryminalnym serialu "Chyłka". Na swoim koncie ma także role w takich hitach jak "Samotność w sieci", "Belfer" czy "Katyń" oraz angaże w produkcjach amerykańskich i francuskich. Od 2008 roku jest aktorką Nowego Teatru w Warszawie.

To właśnie na deskach teatru Magdalena poznała Bartosza Gelnera, aktora znanego między innymi z "Barw szczęścia" i "Sali samobójców". W kwietniu 2019 pojawiła się informacja, że zostali parą, choć oboje nie potwierdzili związku i starali się trzymać swoją relację w ścisłej tajemnicy. Niestety, mocne charaktery miały spowodować, że zakochani popadali w konflikty i ostatecznie zadecydowali o rozstaniu.

Magdalena Cielecka jako mężczyzna. Zaskakująca metamorfoza aktorki

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner wrócili do siebie?

Jak informuje portal WP Gwiazdy, Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner postanowili dać sobie drugą szansę i znowu się spotykają. Jak twierdzi informator portalu, aktorską parę paradoksalnie zbliżyła do siebie przymusowa izolacja związana z pandemią koronawirusa.

- Wspólne spędzanie izolacji mocno ich zbliżyło i dało namiastkę zwyczajnego związku. Nigdzie nie muszą się spieszyć, projekty aktorskie są zawieszone, nie ma żadnej presji. Oglądają filmy, spacerują, jak każda inna para - czytamy.

Czas pokaże, czy medialne doniesienia okażą się prawdą. Znając zaangażowanie, z jakim Cielecka chroni swoją prywatność, komentarza aktorki raczej się nie doczekamy.

Zagłosuj

Śledzisz życie gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF