Zamknij

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner razem na ślubie Zofii Zborowskiej. Już nie ukrywają związku?

Sylwia Wamej
14.08.2019 11:08
Magdalena Cielecka
fot. Piotr Molecki/ East News

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner pojawili się razem na uroczystości ślubnej Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony. Wygląda na to, że plotki o ich związku się potwierdziły. Radosne zdjęcie z wesela aktorskiej pary opublikował Robert Kupisz.

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner razem na weselu Zofii Zborowskiej

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner pojawili się wspólnie na ślubie Andrzeja Wrony i Zofii Zborowskiej. Młoda para zaskoczyła wszystkich i we wtorkowy wieczór powiedziała sobie sakramentalne „Tak”. Zarówno Magdalena Cielecka, jak i Bartosz Gelner oficjalnie nie potwierdzili swojej relacji, jednak coraz częściej można ich zobaczyć razem. Radosne zdjęcie z wesela, na których pozuje aktorska para, opublikował Robert Kupisz.

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner są razem?

O tym, że Magdalenę Cielecką i młodszego o 16 lat Bartosza Gelnera łączy coś więcej niż przyjaźń, plotkowano od jakiegoś czasu. Ostatnio mówiło się o tym, że para pojechała razem na wakacje do Grecji. Ponoć aktorka po rozstaniu z Dawidem Wajntraubem zmieniła podejście do kwestii związków.

Magdalena po rozstaniu z Dawidem zmieniła podejście do życia i kwestii związków – czytamy. Nie myśli już o zakładaniu rodziny, koncentruje się raczej na pracy, podróżach i przyjemnościach – pisał niedawno magazyn „Party”. Jak twierdzi źródło magazynu, Magdalena i Bartosz są parą idealną. Na razie na profilach społecznościowych Gelnera i Cieleckiej próżno szukać ich wspólnych, romantycznych zdjęć.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW