Zamknij

Magdalena Cielecka pokazała teatralną metamorfozę. Jest nie do poznania [FOTO]

06.12.2021 16:23
Magdalena Cielecka
fot. Paweł Wodzyński /East News

Magdalena Cielecka jest niezwykle wszechstronną aktorką. Gwiazda od lat gra w warszawskim Nowym Teatrze. Na Instagramie Cieleckiej pojawiło się zdjęcie ze spektaklu "Koniec". Gwiazda zaprezentowała się w zupełnie innej odsłonie, ciemnej fryzurze. Nowy image spodobał się fanom.

Magdalena Cielecka od lat zachwyca fanów świetnymi kreacjami aktorskimi w filmach i teatrze. Aktorka od lat związana jest z warszawskim Nowym Teatrem. Niedawno na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie ze spektaklu "Koniec". Gwiazda zaprezentowała się w krótkich, czarnych lokach i mocnym makijażu.

Zobacz też:  Magdalena Cielecka zachwyciła zdjęciem z nadmorskiego wypoczynku. "Piękna Ty" [FOTO]

Magdalena Cielecka pokazała teatralną metamorfozę. Jest nie do poznania [FOTO]

"Pani Burstner w swojej wieloznaczności „Koniec” Krzysztofa Warlikowskiego" - podpisała fotografię aktorka. Tak inny wizerunek Cieleckiej przypadł do gustu jej wielbicielom.

"Niesamowite, jak włosy zmieniają wygląd", "dziękuję za wczoraj. Scena płonęła", "wow, świetna charakteryzacja", "niesamowita przemiana, intrygująca jak zawsze", "wspaniale wygląda pani w tej stylizacji", "boska jak zawsze" - komplementowali internauci.

Magdalena Cielecka na co dzień ma zupełnie inny wizerunek, niż jej teatralna bohaterka. Gwiazda od lat jest wierna półdługim blond włosom i klasycznemu stylowi. Podoba się wam jej teatralna metamorfoza?