Zamknij

Magdalena Cielecka ma nowego chłopaka. To gwiazda "Barw szczęścia"

Maciej Friedrich
25.04.2019 11:09
Magdalena Cielecka ma nowego chłopaka. To gwiazda "Barw szczęścia"
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Jak informuje "Super Express", Magdalena Cielecka odnalazła pocieszenie po rozstaniu z poprzednim partnerem. Od kilku miesięcy ma spotykać się z nowym chłopakiem, młodszym od aktorki o 16 lat. Jej ukochany to aktor znany z "Barw szczęścia".

Magdalena Cielecka to utalentowana aktorka, która zadebiutowała na ekranach w 1995 roku w "Pokuszeniu" Barbary Sass. Na swoim koncie ma wiele doskonałych aktorskich kreacji, ale widzowie najlepiej pamiętają ją z "Samotności w sieci", "Magdy M." i "Chyłka-Zaginięcie". W tym roku mogliśmy oglądać ją w dobrze przyjętym "Ciemno, prawie noc".

Prywatnie Cielecka związana była z reżyserem Grzegorzem Jarzyną i aktorem Andrzejem Chyrą. W 2013 roku aktorka poznała Dawida Wajntauba, przewodnika i promotora kultury Izraela. Para była ze sobą przez 5 lat, pojawiły się nawet doniesienia, że planują wziąć ślub. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu. Jednak, jak donosi "Super Express", serce Magdaleny zabiło mocniej dla kolejnego partnera.

Bartosz Gelner
fot. Piotr Molecki/East News

Nowy chłopak Magdaleny Cieleckiej

Jak informuje "Super Express", Magdalena Cielecka od czterech miesięcy spotyka się z Bartoszem Gelnerem. Nowego partnera zna doskonale, występują razem na deskach Nowego teatru w Warszawie. Jak dowiedział się dziennik od znajomego Cieleckiej, aktorce zależało na utrzymaniu związku w tajemnicy jak najdłużej.

- Magda i Bartek spotykają się od sylwestra. Jak na razie nie mieszkają razem, ale spędzają ze sobą dużo czasu. Magda robi wszystko, aby ukryć tę znajomość. Wie, że dzieli ich spora różnica wieku, i może to być źle odebrane w środowisku.

To kolejna gwiazda krajowego kina, która zaczyna nowy związek. Z nową partnerką pokazał się między innymi Antoni Królikowski.

Zagłosuj

Co sądzisz o różnicy wieku w związku?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF