Zamknij

Gwiazda TVP nago. Odważne zdjęcie aktorki z "Klanu" [FOTO]

Maciej Friedrich
01.04.2020 10:01
Gwiazda TVP nago. Odważne zdjęcie aktorki z "Klanu" [FOTO]
fot. Instagram:@fibi_opanowuje_pozycje_dystans

Magdalena Dębicka to aktorka znana z polskich seriali, w tym takich hitów jak "Klan" i "Na dobre i na złe". W sieci postanowiła pochwalić się efektami wyjątkowo odważnej sesji zdjęciowej. Na fotografiach pozuje nago.

Pandemia koronawirusa ma wpływ na niemal każdy aspekt życia, także na funkcjonowanie stacji telewizyjnych. Wiele programów i seriali zostało zawieszonych, mowa tu między innymi o "Tańcu z gwiazdami" czy "Twoja twarz brzmi znajomo". Aktorzy i aktorki zostali wysłani na przymusowy urlop i w różny sposób starają się zagospodarować wolny czas.

Magdalena Dębicka to aktorka znana z ról w polskich serialach, widzowie pamiętają ją między innymi z kreacji w "Klanie", "Na dobre i na złe" czy "Blondynce". Na swoim koncie ma także dużą rolę w "Miłości na zakręcie". Magdalena poza aktorstwem realizuje się także jako tancerka i modelka. W sieci pojawiły się zdjęcia, na których możemy podziwiać ją kompletnie nagą.

Magdalena Dębicka nago. Odważne zdjęcia aktorki

Magdalena Dębicka ma świadomość swojego ciała i nie wstydzi się odważnych zdjęć. Dała tego wyraz w najnowszej sesji zdjęciowej. Aktorka stanęła przed obiektywem fotografa Grzegorza Gołębiowskiego, który na swoim koncie ma sesje dla wielu polskich gwiazd. Dębicka zdecydowała się na wyjątkowo odważne zdjęcia, możemy oglądać ją zupełnie nagą, nie zasłoniła nawet miejsc intymnych.

Fani Dębickiej nie kryli zachwytu nad odważnymi, ale artystycznymi fotografiami. Na profilu aktorki i fotografa pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy.

- Boziuniu, jakie piękno.

- Fantastyczne zdjęcie - czytamy w komentarzach.

A jak wam podobają się zdjęcia Magdaleny?

Zagłosuj

Jak podobają ci się zdjęcia Magdaleny?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF