Zamknij

Magdalena Koleśnik o scenach seksu z przyrodnim bratem: "Lubimy się i sobie ufamy"

15.06.2021 10:16
Magdalena Koleśnik
fot. Rex Features/East News

Magdalena Koleśnik to gwiazda filmu "Sweat", który za kilka dni wejdzie do kin. 31-letnia aktorka udzieliła wywiadu "Wysokim Obcasom", w którym opowiedziała m.in. o scenach erotycznych, zagranych w jednej z produkcji z przyrodnim bratem - Bartoszem Bielenią.

Magdalena Koleśnik to obecnie jedna z najbardziej rozchwytywanych aktorek swojego pokolenia. Zagrała głośną rolę w filmie "Sweat" Magnusa von Horna, za który otrzymała dwie ważne nagrody na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Aktorka dołączyła też do obsady serialu "BrzydUla".

Zobacz też: Magdalena Koleśnik o nagości na planie i body positive. Wspomina wstrząsające słowa kolegi

Magdalena Koleśnik o scenach seksu z przyrodnim bratem: "Lubimy się i sobie ufamy"

Koleśnik, choć nie ma problemu z rozbieranymi scenami, potrafi dbać o swój komfort na planie filmowym.

"Zorientowałam się, że nikt tego za mnie nie zrobi, więc stanęłam na środku i powiedziałam »Teraz będziemy grać scenę z elementami nagości i proszę, żeby ta część ekipy, która nie jest tu niezbędna, wyszła«" - opowiadała Koleśnik o swoich doświadczeniach podczas pracy nad produkcją "Kamienie na szaniec".

Magdalena Koleśnik na swoim koncie ma sceny miłosne z przyrodnim bratem - Bartoszem Bielenią. Rodzeństwo zagrało razem w filmie "Ondyna". Jak się okazuje, wspólne sceny miłosne nie stanowiły dla nich żadnego problemu.

"Nie, skąd! My się lubimy i sobie ufamy. Miałam wrażenie, że to ekipa miała większy problem z tym, że mamy sceny seksu, niż my" - powiedziała aktorka w wywiadzie dla "Wysokich Obcasów".