Zamknij

Magdalena Lamparska na wspólnym zdjęciu z mężem. Taki widok na jej Instagramie to rzadkość

24.09.2020 17:29
Magdalena Lamparska
fot. Viphoto/ East News

Magdalena Lamparska rzadko pokazuje wspólne zdjęcia z mężem - Bartkiem Osumkiem. Tym razem zrobiła wyjątek i opublikowała zdjęcie z ukochanym, na którym zdradziła, że razem z mężem szykują dla fanów coś specjalnego.

Magdalena Lamparska nie należy do grona gwiazd, które nadmiernie eksponują życie prywatne na Instagramie. Tym razem zdecydowała się pokazać wspólne selfie z mężem - Bartkiem Osumkiem.

Gwiazda w hasztagu zdradziła jedynie, że szykują dla fanów wspólny projekt. Nie zdradziła dokładnie, co to będzie. Ukochany Magdy Lamparskiej związany jest z branżą turystyczną. Osumek jest dziennikarzem podróżniczym, konferansjerem i blogerem. Niewykluczone zatem, że ich wspólny projekt może dotyczyć podróży.

Magdalena Lamparska pokazała wspólne zdjęcie z mężem. Szykują dla fanów wspólny projekt

Magdalena Lamparska i Bartek Osumek stanęli na ślubnym kobiercu 12 czerwca 2019 roku. Para doczekała się synka Tymoteusza.

Magdalena Lamparska przez wiele lat była chórzystką Chóru „Fantazja” w Słupsku, z którym trzykrotnie zdobyła Grand Prix w Ogólnopolskim Konkursie Chórów a capella w Bydgoszczy. Widzom Lamparska znana jest z ról w takich obrazach jak m.in. "Jutro idziemy do kina", "39 i pół", "Bogowie", "Azyl", "365 dni" oraz "W rytmie serca".

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl