Zamknij

Magdalena Lamparska pokazała kuchnię. Aktorka "365 dni" sama ją projektowała

21.07.2020 16:02
Magdalena Lamparska
fot. Mateusz Jagielski/East News

Magdalena Lamparska pokazała w mediach społecznościowych, jak wygląda jej kuchnia. Gwiazda filmu "365 dni" przyznała, że sama ją zaprojektowała. Efekt zachwycił jej fanów.

Magdalena Lamparska to znana polska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna. W ostatnim czasie głośno było przede wszystkim o jej roli w filmie "365 dni" na podstawie książki erotycznej Blanki Lipińskiej. Magda wcieliła się tam w rolę Olgi - najbliższej przyjaciółki głównej bohaterki, Laury (w tej roli Anna Maria Sieklucka). Ogromna popularność produkcji zarówno w Polsce, jak i za granicą, przełożyła się także na rozpoznawalność Lamparskiej.

Profil aktorki na Instagramie obserwuje już ponad 200 tys. osób. Nic dziwnego, że Magdalena Lamparska bardzo często chwali się w mediach społecznościowych nowymi zdjęciami. Gwiazda opowiada o kulisach swojej pracy oraz ujawnia drobne szczegóły z życia prywatnego. Ostatnio aktorka pokazała, jak prezentuje się jej kuchnia. Oryginalny wystrój pomieszczenia przykuł uwagę internautów.

Zobacz także: Magdalena Lamparska pokazała zdjęcie z Mariną sprzed 10 lat. Znów zagrają razem w serialu "39 i pół"

Magdalena Lamparska z "365 dni" pokazała swoją kuchnię [FOTO]

Magdalena Lamparska opublikowała na Instagramie zdjęcie swojej kuchni. W centralnej części fotografii widzimy starą, zieloną szafkę kuchenną, obok niej wiszą półki z przyprawami, a pod spodem mamy elegancki blat z przyborami kuchennymi oraz chlebakiem. Wystrój dopełniają tabliczki z napisami oraz nietypowa lampa w stylu retro. Okazuje się, że Magdalena Lamparska sama zaprojektowała to pomieszczenie.

- Sama projektowałam moją kuchnię. Każda szafka ma swoją historię. Tabliczki przywoziłam z Los Angeles. Zegar, który stanął (szczęśliwi czasu nie liczą), przywiozłam z Londynu. Są stare naczynia z Koła (warszawski targ staroci). Chlebak od mojej agencji aktorskiej Za, ekspres od przyjaciół na urodziny. Kubki z różnych stron świata. Lubię tę malowniczą krainę zbudowaną ze spotkań. Bo czy coś jest ważniejsze niż czas, który spędzamy razem? - napisała aktorka w opisie pod zdjęciem.

Internauci docenili oryginalny wystrój kuchni. W komentarzach nie kryją swojego zachwytu.

- Ślicznie tu jest!

- Cudowny klimat.

- Wow. Robi wrażenie! Piękna.

A wy co myślicie?