Zamknij

Magdalena Narożna się zaręczyła. Kim jest jej partner? [FOTO]

20.07.2020 10:00
Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi
fot. Instagram:@madzia_pim

Magdalena Narożna jest zaręczona. Gwiazda zespołu Piękni i Młodzi ogłosiła zaręczyny w "Pytaniu na śniadanie". Kim jest narzeczony Magdaleny Narożnej i jak wygląda? 

Magdalena Narożna jest zaręczona. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi potwierdziła radosną wiadomość w "Pytaniu na śniadanie". Okazuje się, że do oświadczyn doszło jakiś czas temu, ale poza rodziną nikt o nich nie wiedział. Magdalena Narożna przygotowuje się do ślubu z Krzysztofem Byniakiem, którego poznała jeszcze w szkole podstawowej. 

Gwiazda disco polo ma za sobą rozwód z Dawidem Narożnym, byłym członkiem zespołu Piękni i Młodzi, z którym ma 8-letnią córkę, Gabrysię. Narożni jeszcze rok temu zapewniali, że ich rozstanie nie będzie miało wpływu na działalność zespołu. Sytuacja zmieniła się jednak po Sylwestrze w Zakopanem 2020, kiedy to w jednym z hoteli między byłymi małżonkami doszło do karczemnej awantury. Po zdarzeniu Narożna poinformowała o zakończeniu współpracy Piękny i Młodych z jej byłym mężem. Zastąpił go Daniel Biczak. 

Magdalena Narożna w odważnym staniku na komunii córki. Fanki: "Zero gustu i klasy" [FOTO]

Magdalena Narożna jest zaręczona. Kim jest jej partner?

Niedawno Dawid Narożny poinformował, że razem z nową ukochaną, Joanną, spodziewają się dziecka. Okazuje się, że również w życiu Magdaleny Narożnej nastąpiły pozytywne zmiany. Piosenkarka pochwaliła się, że jest zaręczona.

 Jesteśmy ze sobą bardzo szczęśliwi. Wiele nas łączy. Między nam wszystko cudownie się układa. Ta miłość dodaje mi skrzydeł. Mam nadzieję, że przed nami wiele pięknych chwil - wzynała Narożna w rozmowie z "Faktem".

Podczas wizyty w "Pytaniu na śniadanie" Magdalena Narożna potwierdziła, że jest zaręczona z Krzysztofem Byniakiem i pokazała pierścionek. Oświadczyny miały miejsce w Rzymie. 

Tylko rodzina wie - powiedziała w śniadaniówce wokalistka. 

Narzeczonym Magdaleny Narożnej jest Krzysztof Byniak. Gwiazda związała się z nim po rozwodzie, ale zna go o wiele dłużej. Magdalena i Krzysztof poznali się jeszcze w szkole podstawowej. Przyjaźnili się przez wiele lat, ale dopiero teraz zdecydowali się na związek. 

Posłuchaj podcastu