Zamknij

Magdalena Narożna w żałobie? Gwiazda Pięknych i Młodych zamieściła poruszający post

15.01.2021 16:07
Magdalena Narożna
fot. Michal Dubiel/REPORTER/EAST NEWS

Magdalena Narożna opublikowała post sugerujący, że straciła kogoś bliskiego. Wokalistka Pięknych i Młodych podzieliła się smutną refleksją na temat kruchości życia. Fani składają wyrazy współczucia. 

Magdalena Narożna jest wokalistką zespołu disco polo Piękni i Młodzi. Odkąd grupa święci sukcesy w całej Polsce, gwiazda wzbudza spore zainteresowanie w mediach. Szczególnie szeroko komentowane jest jej życie prywatne, które w ostatnim czasie przebiega dość burzliwie. Piosenkarka wciąż ma na pieńku z byłym mężem Dawidem Narożnym. Niedawno muzyk próbował ją skompromitować, udostępniając prywatne wideo Narożnej i sugerując, że podczas zabawy z córką była nietrzeźwa

Na szczęście gwiazda disco polo może liczyć na wsparcie nowego partnera. Jest nim Krzysztof Byniak, dawny przyjaciel z czasów szkolnych, z którym po latach piosenkarkę połączyło uczucie. Para jest po zaręczynach i przymierza się do ślubu. Szczęśliwe chwile zakochanych czasami jednak mąci nieprzewidywalność losu. 14 stycznia Magdalena Narożna wstawiła smutne zdjęcie z ukochanym i podzieliła się poruszającą refleksją na temat kruchości życia. 

Magdalena Narożna zdradza szczegóły ślubu. Suknia może wzbudzić kontrowersje [FOTO]

Magdalena Narożna ma żałobę? Zamieściła smutny wpis 

Wokalistka Pięknych i Młodych pokazała się ubrana na czarno. Posępnemu zdjęciu towarzyszy równie smutny opis, sugerujący, że gwiazda straciła kogoś bliskiego. 

Witajcie, co u Was dobrego? Dla mnie ostatnie dni nie należały do najlepszych. Życie jest kruche i nie zawsze sprawiedliwe, lecz zawsze trzeba podnieść głowę do góry i podążać dalej. A gdy jest obok osoba, na którą zawsze możesz liczyć, jest dużo prościej - napisała Narożna.

Pod postem zaczęły spływać słowa otuchy. Jedna z fanek nieoczekiwanie napisała "Madziu, wiem co czujesz" i podzieliła się historią o utracie ciąży. Narożna, chcąc zapobiec ewentualnym spekulacjom o stracie dziecka, natychmiast odpisała:

Bardzo mi przykro! Nie jestem w stanie napisać coś mądrego, bo nigdy nie przeżyłam podobnego doświadczenia. Moje kondolencje.

Nie zdradziła jednak czego dotyczy jej post. 

Dawid Narożny pokazał intymne zdjęcie partnerki. "Podziwiam ją" [FOTO]