Zamknij

Magdalena Narożna z Pięknych i Młodych pozuje w bikini. Fani zachwyceni: "Ideał kobiecości" [FOTO]

17.08.2021 14:35
Magdalena Narożna
fot. Marcin Bruniecki/REPORTER/ EAST NEWS

Magdalena Narożna, wokalistka grupy disco polo Piękni i Młodzi, opublikowała w sieci zdjęcia, na których pozuje w bikini. Fani nie mogli wyjść z podziwu nad figurą piosenkarki. Wielokrotnie podkreślano, że Magda stawia na naturalny wygląd.

Magdalena Narożna to obecnie jedna z najpopularniejszych wokalistek nurtu disco polo. Razem z grupą Piękni i Młodzi wykorzystała niespodziewany powrót "muzyki chodnikowej" do łask mediów i słuchaczy i skrzętnie wykorzystuje panujący trend, występując na największych krajowych wydarzeniach muzycznych. Przebojami takimi jak "Ona jest taka cudowna" czy "Niewiara" zespół zapewnił sobie uznanie fanów disco. Magda jest także coraz popularniejsza w mediach społecznościowych, za których pośrednictwem stara się być w stałym kontakcie z wielbicielami. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 180 tysięcy użytkowników.

Narożna dzieli się z fanami zdjęciami i nagraniami z życia zawodowego i prywatnego. Wielu internautów bardziej ciekawią te drugie, nie brakuje bowiem entuzjastów urody i figury gwiazdy Pięknych i Młodych. Sama Magdalena, choć kilkukrotnie krytykowana za dobór stylizacji, chętnie pokazuje coraz to nowe fotografie. Nie wstydzi się przy tym odważnych ujęć w bikini, co udowodniła po raz kolejny. Tym razem pozowała w obiektywie swojego ukochanego na jednym z mazurskich pomostów.

Magdalena Narożna w bikini. Gwiazda Pięknych i Młodych zachwyca ciałem na wakacjach

Na profilu Magdalena Narożnej na Instagramie pojawiły się zdjęcia, na których możemy oglądać piosenkarkę siedzącą na pomoście. Uwagę fanów przykuło bikini, które eksponuje ciało gwiazdy disco polo. Pod wpisem niemal natychmiast pojawiły się komentarze zachwyconych fanów, którzy nie szczędzili Magdzie komplementów.

- Piękna. Ideał kobiecości. Tylko pozazdrościć.

- Ślicznotka, pięknie wyglądasz.

- Wow elegancko wyglądasz. Piękna figura, seksowne, zgrabne uda - czytamy.

Wielbiciele urody Narożnej podkreślają, że cenią w niej naturalność, bez komputerowych retuszy czy medycznych poprawek.

- Ja ją nawet zaczynam lubić za to, że pokazuje, jak wygląda naturalnie. Żaden plastik czy Photoshop. Jej muzyki nie słucham, ale szanuję za pokazywanie siebie naturalnej bez retuszu; Przynajmniej jest normalna. Taka swojska kobieta - oceniali internauci.

A jak wam podoba się wakacyjna Maga Narożna?