Zamknij

Magdalena Narożna zarabia w dobie pandemii. Piękni i Młodzi omijają zakaz koncertowania?

23.06.2020 14:37
Magdalena Narożna
fot. Marcin Bruniecki/REPORTER/ EAST NEWS

Magdalena Narożna to wokalistka popularnego zespołu disco polo Piękni i Młodzi. Choć z powodu pandemii większość artystów nie może grać koncertów, Magda nie narzeka na brak zawodowych wyzwań. Okazuje się, że koronawirus nie przeszkodził Pięknym i Młodym w zarabianiu pieniędzy. 

Magdalena Narożna zyskała ogromną popularność jako wokalistka Pięknych i Młodych, jednego z popularnych zespołów nurtu disco polo. "Muzyka chodnikowa" przeżywa obecnie okres ponownej popularności, Zenek Martyniuk jest jednym z najpopularniejszych piosenkarzy, dobrze radzą sobie także młodsze zespoły z discopolowego gatunku. Piękni i Młodzi zyskali rozgłos nie tylko za sprawą występów, ale też skandalu dotyczącego członków grupy. Konflikt Magdaleny Narożnej i jej męża był głośno opisywany w mediach, zwłaszcza po tym jak doszło do rękoczynów. Były partner został usunięty z zespołu, co paradoksalnie przyczyniło się do wzrostu popularności Magdaleny Narożnej.

Pandemia koronawirusa miała niebagatelny wpływ na funkcjonowanie rynku muzycznego. Artyści zostali pozbawieni możliwości zarabiania na trasach koncertowych, co wpłynęło na ich finanse. Choć wiele gwiazd realizowało występy online, to ciężko mówić o powrocie do normalności. Dotyczy to także gatunku disco polo. Piękni i Młodzi znaleźli jednak sposób na obejście ograniczeń i nadal zarabiają na swojej twórczości. Zespół Magdaleny Narożnej ma nie narzekać na brak zleceń. Jak tego dokonali?

 Magda Narożna pluska się w basenie. Gwiazda "Pięknych i młodych" odsłoniła dekolt [FOTO]

Piękni i Młodzi grają mimo pandemii. Zespół Magdaleny Narożnej nadal zarabia

Piękni i Młodzi mają nadal zarabiać duże pieniądze. Zespołu fakt, że pandemia sparaliżowała koncerty plenerowe, nie martwi tak mocno, jak innych muzyków. Magdalena Narożna razem z grupą ma dobrze zarabiać występując na weselach. W rozmowie z "Faktem" przyznała, że jej grafik jest napięty.

- Na szczęście zniesiono zakaz organizowania imprez okolicznościowych. Dlatego też w czerwcu gramy tylko na weselach, urodzinach i rocznicach. Mieliśmy kilka rezerwacji z tamtego roku, ale pojawiły się także nowe. W czerwcu jest ich kilkanaście. Wyjeżdżamy w każdy weekend, a dzięki temu możemy się odbić finansowo - opowiadała Narożna.

Odbicie finansowe Pięknych i Młodych może być imponujące. Dziennikarka WP Katarzyna Niewiadomska kontaktowała się z menadżerem zespołu i dowiedziała się, że grupa może zagrać godzinny koncert na imprezie za 15 tysięcy złotych. Trzeba przyznać, że w dobie pandemii koronawirusa taka stawka i wypełniony grafik Pięknych i Młodych mogą budzić zazdrość innych artystów, którzy nie pozwoliliby sobie na płatne występy na imprezach.