Zamknij

Magdalena Narożna zdradza szczegóły ślubu. Suknia może wzbudzić kontrowersje [FOTO]

24.09.2020 13:17
Magdalena Narożna
fot. Damian Klamka/East News

Magdalena Narożna przygotowuje się do ślubu z Krzysztofem Byniakiem. Jak będzie wyglądała suknia ślubna wokalistki Pięknych i Młodych? Narożna zamierza włożyć kreację, podobną do tej, którą miała na jednej z imprez. 

Magdalena Narożna to wokalistka zespołu disco polo Piękni i Młodzi, która po głośnej bójce po sylwestrze w Zakopanem regularnie gości na łamach tabloidów. Gwiazda słynie bowiem z kontrowersyjnego stylu i odważnych zdjęć zamieszczanych na Instagramie. Szeroko komentowane jest także jej życie prywatne. Niedawno Magdalena Narożna zaręczyła się z nowym partnerem. Gwiazda disco polo szykuje się do ślubu, który tym razem ma mieć bardziej prywatny charakter niż ten z Dawidem Narożnym. Wokalistka Pięknych i Młodych wie już, jak będzie wyglądała jej suknia ślubna oraz gdzie odbędzie się uroczystość. 

Narzeczonym Magdaleny Narożnej jest Krzysztof Byniak. Gwiazda związała się z nim po rozwodzie z Dawidem Narożnym, byłym członkiem Pięknych i Młodych. Poznali się jeszcze w szkole podstawowej, przyjaźnili się przez wiele lat, ale dopiero niedawno zdecydowali się na związek. Wokalistka pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym w "Pytaniu na śniadanie" i potwierdziła, że przygotowuje się do ślubu. Niemal w tym samym czasie okazało się, że Dawid Narożny spodziewa się dziecka z nową ukochaną. Wiadomo już, że parze urodzi się syn. Ze związku z Magdaleną Narożną muzyk ma 8-letnią córkę Gabrielę. 

Magdalena Narożna w odważnym staniku na komunii córki. Fanki: "Zero gustu i klasy" [FOTO]

Magdalena Narożna z Pięknych i Młodych o ślubie. Taka będzie jej suknia ślubna

Magdalena Narożna na razie nie zdradza, kiedy odbędzie się jej ślub z Krzysztofem Byniakiem. Ma już jednak konkretne plany odnośnie sukni, w której powie "tak" swojemu ukochanemu. Wokalistka Pięknych i Młodych zamierza postawić na niestandardową kreację - zamiast długiej sukni będzie miała na sobie mini eksponującą jej zgrabne nogi.

Ja mam ją cały czas w głowie. Na pewno byłaby krótkaMoją cechą charakteru, kobiecości, są moje nogi. Więc uwielbiam je odsłaniać, mój Krzyś uwielbia jak je odsłaniam, więc ewentualnie jakiś ogonek z tyłu - wyznała w rozmowie z JastrząbPost Narożna. 

Gwiazda snuje plany odnośnie ślubu na plaży. W takiej scenerii chciałaby wystąpić w białej sukni podobnej do tej, którą miała na sobie na jednym z koncertów. 

Zresztą mam nawet jedną sukienkę, w której wystąpiłam w Mrągowie, którą uszyła mi oczywiście Ania Cichosz. Taka biała, przepiękna i jak patrzyłam na siebie w tej sukience, to pomyślałam, że w takiej sukni można by było wziąć ślub na plaży. W takiej pięknej scenerii. Więc któż to wie, może właśnie w niej stanę do ślubnego kobierca - powiedziała gwiazda disco polo. 

Niewykluczone, że suknia ślubna Magdaleny Narożnej będzie wyglądała tak, jak na poniższym zdjęciu. Wokalistka ma słabość do marszczonej mini z doczepianym trenem. Czas pokaże, czy to właśnie w niej gwiazda stanie na ślubnym kobiercu z Krzysztofem Byniakiem. 

Posłuchaj podcastu