Zamknij

Magdalena Ogórek przechodzi koronawirusa. "Walczę dzielnie"

24.11.2021 11:59
Magdalena Ogórek
fot. Wojtek Laski/ East News

Magdalena Ogórek przechodzi COVID-19. Dziennikarka we wpisie na Twitterze zdradziła, jak się czuje. "Walczę dzielnie z COVID-19. Podła to choroba" - czytamy we wpisie Ogórek.

Magdalena Ogórek jest kolejną z gwiazd, którą dopadł COVID-19. Koronawirus nie odpuszcza. Chorobę przechodzą również ci, którzy są zaszczepieni. Magdalena Ogórek we wpisie na Twitterze zdradziła, że również i ona mierzy się z koronawirusem.

Zobacz też:  Magdalena Ogórek rozwodzi się. Wyciekły pierwsze szczegóły

Magdalena Ogórek przechodzi koronawirusa. "Walczę dzielnie"

"Walczę dzielnie z COVID-19. Podła to choroba" - napisała Ogórek. Dziennikarka przeprosiła też czytelników za zaległości w wysyłce swojej nowej książki pt. "Kat kłania się i zabija". Jak wcześniej pisała na Twitterze, książka w najbliższy czwartek miała trafić do pierwszych osób, które zamówiły jej w przedsprzedaży.

"Wszystkich czytelników, oczekujących od dziś na książkę z podpisem, proszę o cierpliwość – każde wyjście z łóżka i wpisanie dedykacji to teraz mała wyprawa na Mont Blanc. Za modlitwę z góry dziękuję. Uważajcie na siebie, kochani" - napisała Ogórek.

Pod wpisem dziennikarka otrzymała mnóstwo ciepłych słów i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia.

Przypomnijmy, że wiceminister zdrowia Waldemar Kraska powiedział, że w środę, 24 listopada padł rekord zakażeń koronawirusem w czwartej fali zakażeń. Dotychczasowy wynosił niecałe 25 tys. nowych przypadków.