Zamknij

Magdalena Różczka jest w ciąży. Znana teściowa potwierdza dobrą nowinę

Judyta Wanicka
25.10.2019 12:32
Magdalena Różczka
fot. Instagram:@magdalena_rozczka

Magdalena Różczka jest w ciąży. Teściowa aktorki, Magdalena Zawadzka, potwierdziła w rozmowie z popularnym tygodnikiem, że Magdalena Różczka spodziewa się drugiego dziecka z jej synem, Janem Holoubkiem.

Magdalena Różczka należy do grona gwiazd, które chronią swoją prywatność przed mediami. Gwiazda „Lejdis” rzadko udziela wywiadów, nie bywa na salonach, a w mediach społecznościowych zamieszcza głównie zdjęcia dotyczące zawodowych projektów. Wiadomo jednak, że Magdalena Różczka jest mamą dwóch dziewczynek i życiową partnerką Jana Holoubka. Według najnowszych doniesień rodzina aktorki wkrótce się powiększy.

Magdalena Różczka jest w ciąży. Magdalena Zawadzka potwierdza

Teściowa Magdaleny Różczki, aktorka Magdalena Zawadzka, zdradziła w rozmowie z magazynem „Życie na gorąco”, że wkrótce ponownie zostanie babcią. Wdowa po Gustawie Holoubku potwierdziła, że Magdalena Różczka spodziewa się drugiego dziecka z Janem Holoubkiem.

Jestem bardzo szczęśliwa, bo to wspaniała wiadomość. Gustaw też byłby najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, gdyby to widział. Myślę, że wciąż dba o nas z tego wymiaru, w którym się znalazł – wyznała wywiadzie.

Dziecko ma przyjść na świat już za kilka tygodni. Dumna babcia nie chciała jednak zdradzić, jakiej płci jest kolejna pociecha Magdaleny Różczki i jej syna.

Kim jest partner Magdaleny Różczki?

W 2012 roku Magdalena Różczka związała się z operatorem filmowym Janem Holoubkiem. Jest on synem legendarnej aktorki teatralnej Magdaleny Zawadzkiej, znanej m.in. z roli Baśki w ekranizacji „Pana Wołodyjowskiego”, oraz wybitnego aktorka Gustawa Holoubka. Jan Holoubek ukończył wydział operatorski łódzkiej szkoły filmowej. Tworzy zdjęcia do wielu produkcji fabularnych, seriali i reklam. Był jednym z operatorów w pierwszej części „Odwróconych” oraz reżyserem kilku odcinków drugiej serii. Odpowiada za scenariusz i reżyserię serialu „Rojst”. 

Jan Holoubek jest drugim partnerem Magdaleny Różczki. W 2014 roku parze urodziła się córka, Helena. Wspólnie wychowują także córkę Magdaleny Różczki, Wandę – owoc związku aktorki ze scenarzystą Michałem Marcem.

RadioZET.pl/jw