Zamknij

Magdalena Różczka urodziła? Wygadała się bliska osoba z otoczenia aktorki

Sylwia Wamej
09.01.2020 16:04
Magdalena Różczka
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Magdalena Różczka po raz trzeci została mamą. Jak donosi "Życie na gorąco" gwiazda tuż po Nowym Roku urodziła trzecią pociechę. Wygadać miała się osoba z bliskiego otoczenia aktorki.

Magdalena Różczka urodziła. Wygadała się teściowa

Magdalena Różczka urodziła. Taka informacja pojawiła się w "Życiu na gorąco". Jak donosi tygodnik, informację o pomyślnym rozwiązaniu miała przekazać Magdalena Zawadzka, mama życiowego partnera Różczki. Zapytana, czy dziennikarze mogą gratulować wnuczki, powiedziała: "Tak, ale nie chcę się na ten temat wypowiadać" - podkreśliła.

Informacje o tym, że partnerka Jana Holubka spodziewa się kolejnego dziecka, pojawiły się w mediach na jesieni 2019 roku. Sama zainteresowana nie chciała komentować swojego stanu w rozmowie z mediami.

Magdalena Różczka. Ile ma dzieci?

Magdalena Różczka jest już mamą 6-letniej Heleny ze związku z Janem Holubkiem oraz Wandy ze związku z poprzednim partnerem - Michałem Marcem.

Magdalena Różczka to gwiazda, która ma na swoim koncie role w takich serialach, jak m.in. "Klan", "Rodzina zastępcza" i "Samo życie" i filmach, jak m.in. "Lejdis", "Rozmowy nocą" oraz "1800 gramów".

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ Życie na gorąco/ SW