Zamknij

Magdalena Schejbal odsłoniła biust na Instagramie. Zrobiła to w słusznym celu [FOTO]

16.10.2020 14:19
Magdalena Schejbal
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Magdalena Schejbal odsłoniła biust na instagramie, zakrywając go jedynie jabłkami. Gwiazda w ten sposób nawiązała do głośnej wypowiedzi polityka i lekarza Stanisława Karczewskiego. Jednak pokazanie nagiego zdjęcia to tak naprawdę  zwrócenie uwagi na regularne badanie piersi.

Magdalena Schejbal opublikowała odważne zdjęcie na Instagramie. Gwiazda pokazała nagi biust, zakrywając go jedynie jabłkami. W ten sposób zwróciła uwagę na  głośną wypowiedź polityka Stanisława Karczewskiego odnośnie odporności w czasach koronawirusa.

Podobno...; „jabłko z wieczora, unikniesz doktora”...a ja mówię; ” badaj cycki”!!!"  - napisała Magdalena Schejbal, nawiązując do października, który jest miesiącem walki z rakiem piersi. Fani w komentarzach podkreślali, że zdjęcie jest bardzo odważne, jednak zwraca uwagę na bardzo ważną sprawę, jaką jest regularne badanie piersi.

Magdalena Schejbal pokazała odważne zdjęcie. Gwiazda odsłoniła biust [FOTO]

Październik od lat uchodzi za miesiąc walki z rakiem, a 15 października przypada Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi, którego symbolem jest różowa wstążka.

W tym czasie mnóstwo m.in. znanych osób publikuje zdjęcia i wpisy w mediach społecznościowych uświadamiające, jak ważne są regularne badania, pozwalające wcześnie wykryć chorobę. Joanna Koroniewska zwróciła uwagę na problem, publikując czarno-białą fotografię mamy, która przegrała walkę z rakiem piersi.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl