Zamknij

Magdalena Stępień i Kuba Rzeźniczak rozstali się. Modelka potwierdza plotki

06.07.2021 18:40
Magda Stępień
fot. EAST NEWS

Magdalena Stępień i Kuba Rzeźniczak nie są już razem. Modelka potwierdziła rozstanie, tym samym uwiarygadniając pogłoski, które krążyły w sieci już od blisko miesiąca. Wkrótce na świat przyjdzie syn byłej już pary.

Magdalena Stępień i Kuba Rzeźniczak byli związani ze sobą dwukrotnie. Jak wynikało z wcześniejszych informacji, pierwszy raz zostali parą wiosną 2020 roku, kiedy piłkarz nie był już związany z jego byłą obecnie żoną - Edytą Zając. Ta wniosła pozew o rozwód, kiedy odkryła, że Rzeźniczak ma nieślubne dziecko. (Oficjalnie rozpad małżeństwa został potwierdzony przez Miss Polonię 2014 we wrześniu ubiegłego roku). Niestety, związek piłkarza i Magdy Stępień szybko i bardzo burzliwie się zakończył.

Zaledwie w czerwcu modelka ogłosiła w sieci, że została zdradzona. Jak ujawniła, nakryła partnera na zdradzie po południu, a już wieczorem nie byli razem. Po kilku miesiącach pojawiać się zaczęły plotki o tym, że piłkarz i modelka znów się spotykają, co potwierdzili jeszcze latem 2020 roku. W międzyczasie Rzeźniczak rozwiódł się z Edytą Zając, która nie kryła żalu. "Ludzi poznaje się po tym, jak kończą" - stwierdziła wtedy. W podobnie złym tonie o piłkarzu wypowiadała się także matka jego nieślubnego dziecka.

Zobacz także: Halina Mlynkova zaapelowała do mężczyzn. Wbiła szpilę byłemu mężowi?

Magda Stępień i Kuba Rzeźniczaknie są już razem. Modelka potwierdziła rozstanie

Wyglądało na to, że związek Stępień i Rzeźniczaka kwitnie, a modelka postąpiła słusznie, wybaczając piłkarzowi zdradę. Kiedy zimą pojawiły się pogłoski, że modelka jest w ciąży, fani pary nie mieli wątplwiości, że Stępień i Rzeźniczak bardzo się kochają i sa dobraną para. Pokazywali to chętnie w swoich social mediach, nagrywając nawet długie, romantyczne filmy.

Niestety, jak widać, ich związek znów zakończył się porażką. Na początku czerwca z profilu Stępień na Instagramie zniknęły wszystkie zdjęcia z pilkarzem, a następnie modelka w ogóle usunęła się z portalu. Było to dla fanów dużym zaskoczeniem i od razu wywołało ich niepokój. Kiedy modelka znów pojawiła się w sieci, została zasypana pytaniami o związek z Rzeźniczakiem. Pod jednym z komentarzy napisała zdanie, które jest potwierdzeniem, że jej relacja z piłkarzem jest już definitywnie zakończona.

"A czemu tylko dni dzielą mnie, a nie nas?" - pyta internautka w nawiązaniu do treści wpisu. "Bo nie jesteśmy już z Kubą" - odpisała dobitnie Stępień. Powody rozstania nie są znane. Za kilka dni na świecie pojawi się dziecko Magdy Stępień i Kuby Rzeźniczaka - syn Oliwier.