Zamknij

Madzia Wójcik wydała oświadczenie po rozstaniu z Olehem. Fani zachwyceni [FOTO]

06.10.2020 15:02
Magda Wójcik zwyciężczyni "Big Brothera"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Madzia Wójcik, zwyciężczyni 1. edycji "Big Brothera", rozstała się z Olehem Riaszeńczewem, którego poznała w programie. Załamana do tej pory celebrytka wydała kolejne oświadczenie w mediach społecznościowych, gdzie wspomniała o sile kobiet. Fanki Madzi nie kryły zachwytu.

Magda Wójcik, przez fanów nazywana "Madzią", zyskała ogromny rozgłos dzięki zwycięstwu w 1. edycji reaktywowanego po latach "Big Brothera". Znana z kolorowych kreacji, specyficznego stylu i "słodkiego wizerunku Wójcik cieszy się ogromnym zainteresowaniem fanów. Nie bez znaczenia było głośny romans Magdy z innym z uczestników programu, Olehem Riaszeńczewem. Ich uczucie rozwijało się w programie, wiele osób uważało, że po opuszczeniu domu Wielkiego Brata wygaśnie. Tak się jednak nie stało, Magda i Oleh dalej się spotykali, a nawet zamieszkali razem. Niestety, niedługo później miała miejsce afera z udziałem Milexa, który wypowiadał się o Riaszeńczewie w bardzo złym tonie.

Wydawało się, że ten drobny kryzys uda się przetrwać, a związek byłych uczestników będzie dalej się rozwijał. Niestety, 1 października Magda Wójcik poinformowała fanów o tym, że rozstała się z Olehem. Post był niezwykle smutny, opisywał emocjonalny ból celebrytki i okoliczności, które doprowadziły do zakończenia związku. Fani i fanki Wójcik stanęli na wysokości zadania i z całych sił starali się wesprzeć gwiazdę "Big Brothera". Najwyraźniej pomogło, bowiem nowy wpis Magdy napisany jest w nieco jaśniejszym tonie.

ZOBACZ TAKŻE:  Big Brother: Magda Wójcik odrzuciła rolę w serialu. Zdradziła plany na przyszłość

Magda Wójcik o rozstaniu z Olehem. Zwyciężczyni "Big Brothera" dziękuje fanom

Na profilu Magdy Wójcik na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie celebrytki w różowym makijażu i kurtce z napisem "Girl Power". Celebrytka opublikowała także obszerny wpis, w którym dziękuje fanom za okazane wsparcie i wyjaśnia, jak ważna jest "siła kobiet".

- Kochani! Pierwszą część posta chciałabym poświęcić dla wszystkich, którzy wspierali mnie w ostatnich dniach i poświęcili mi swój czas, aby do mnie zadzwonić, napisać lub skomentować ostatni post. Bardzo Wam dziękuję za te wszystkie ciepłe słowa. Dziękuję, że jesteście (...) Siła jest kobietą, kobieta jest siłą. Uważam, że powinnyśmy być solidarne, wspierać się w trudnych chwilach, być dla siebie wyrozumiałe, dobre, empatyczne. Życzyć drugiej kobiecie tego co same chciałybyśmy otrzymać lub w jaki sposób być traktowane. Nie bądźmy mściwe, złośliwe, nie oceniajmy pochopnie - czytamy.

Najwyraźniej Magda postanowiła inaczej spojrzeć na niedawne doświadczenia i przekuć je w siłę. Lubiliście Madzię i Olecha jako parę?