Zamknij

Maja Bohosiewicz pokazała, jak naprawdę wygląda jej ciało. "Moje zdjęcia to niezła pozowanka" [FOTO]

Judyta Wanicka
19.05.2020 10:46
Maja Bohosiewicz
fot. Instagram:@majabohosiewicz

Maja Bohosiewicz pokazała, jak wygląda jej ciało, gdy nie pozuje do zdjęć. Siostra Sonii Bohosiewicz odważnie przyznała się, że na Instagramie zamieszcza wyidealizowany obraz swojej sylwetki. Fani docenili szczerość byłej gwiazdy "M jak miłość".

Maja Bohosiewicz jest młodszą siostrą Sonii Bohosiewcz. Podobnie jak jej siostra została aktorką. Do tej pory można było ją zobaczyć w kilku produkcjach kinowych oraz serialach telewizyjnych m.in. w "Na dobre i na złe", "M jak miłość" i "Za marzenia". Kilka lat temu gwiazda otworzyła własną kwiaciarnię sprzedającą eleganckie róże w pudełkach.

Maja Bohosiewicz jest także popularną gwiazdą Instagrama. Obecnie jej profil śledzi ponad 420 tysięcy użytkowników. To właśnie tam aktorka chętnie odsłania kulisy życia prywatnego. Wśród wielu zdjęć, jakie zamieszcza, sporą część stanowią domowe selfies, na których gwiazda pokazuje się w naturalnej wersji. Ostatnio Maja Bohosiewicz zaskoczyła fanów wyznaniem, że jej ciało nie zawsze wygląda tak, jak na instagramowych zdjęciach. 

Maja Bohosiewicz wzięła ślub. Wesele urządziła w filmowym klimacie

Maja Bohosiewcz pokazała prawdziwe zdjęcia swojego ciała 

Maja Bohosiewicz znana jest z dużego dystansu do siebie. W czasie ciąży i tuż po porodzie chętnie demontowała popularne mity na temat macierzyństwa, prezentując mniej kolorową stronę bycia mamą. Rzesze internautek doceniało jej szczerość w zafałszowanym świecie Instagrama. Ostatnio Bohosiewicz ponownie odsłoniła kulisy instagramowego światka, pokazując, jak wygląda jej ciało, gdy nie pozuje do zdjęć. Okazuje się, że napięte mięśnie i idealnie płaski brzuch są jedynie iluzją. 

Moja ulubiona seria zdjęć. Większość moich zdjęć w „superformie” to niezła pozowanka. A dzisiaj przysięgam sobie, że już nigdy nie będę jadła tostów w nocy - przyznała się Maja Bohosiewicz i dodała, że tak naprawdę wcale nie lubi ćwiczyć. 

Jezu... jak ja nienawidzę ćwiczyć. Jakby co to, to dla równie nielubiących, mój kochany trener zrobił DARMOWE treningi na profilu HOME FITNESS na YouTube, więc warto wziąć matę i ruszyć du*ę w kuchni - zachęciła fanki była gwiazda "Na dobre i na złe". 

Zagłosuj

Masz profil na Instagramie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw