Zamknij

Maja Bohosiewicz pokazała, jak robi test na koronawirusa. Zdradziła wynik [WIDEO]

23.10.2020 09:49
Maja Bohosiewicz
fot. VIPHOTO/East News

Maja Bohosiewicz, popularna polska aktorka, wykonała test na obecność koronawirusa. Postanowiła pokazać fanom, jak wygląda pobranie wymazu. W mediach społecznościowych opublikowała nagranie i zdradziła, czy jest zarażona koronawirusem.

Maja Bohosiewicz to popularna polska aktorka, którą widzowie znają doskonale zarówno z ról komediowych, jak i udanych kreacji dramatycznych. Za kreację Hanki w głośnym "Rezerwacie" otrzymała statuetkę Orła oraz Złotego Lwa, na swoim koncie ma także inne wyróżnienia i nominacje do prestiżowych nagród. Wielbiciele nieco lżejszych gatunkowo produkcji z pewnością kojarzą ją z seriali "38 i pół", "Usta usta"czy komedii "Kac Wawa". Poza karierą aktorską zajęła się także śpiewaniem, a nawet kabaretem.W 2012 roku zasiadła w fotelu jurorki talent show "Bitwa na głosy".

Maja jest bardzo popularna także w mediach społecznościowych, jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 400 tysięcy użytkowników. Aktorka stara się być w stałym kontakcie z fanami, regularnie publikując nowe zdjęcia i nagrania, także dotyczące jej życia prywatnego. Niewielu fanów Bohosiewicz spodziewało się jednak tego, co gwiazda umieściła na swoim profilu w czwartek 22 października. Maja postanowiła wykonać test na obecność koronawirusa i pokazała wielbicielom, jak wygląda pobieranie wymazu. Zdradziła także, jaki otrzymała wynik.

ZOBACZ TAKŻE:  Maja Bohosiewicz na sopockim molo. Internauci krytykują jej zachowanie

Maja Bohosiewicz zrobiła test na koronawirusa. Pokazała nagranie i zdradziła wynik

Na profilu Mai Bohosiewicz na Instagramie pojawił się filmik, na którym widać, jak z nosa aktorki pobierany jest wymaz w celu wykonania testu na obecność koronawirusa. Jak widać na nagraniu, nie jest to zbyt przyjemne doświadczenie. Na szczęście aktorka mogła przekazać swoim fanom dobrą wiadomość.

- Ja na razie negatywna. A jak u was? - krótko napisała Maja.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy i, jak to bywa w temacie koronawirusa, rozgorzały dyskusje. Jedna z internautek zapytała Maję, ile musiała zapłacić za wykonanie testu. Aktorka pospieszyła z odpowiedzią.

- 150 zł na miejscu, 500 zł laboratoryjny - skomentowała.

W ostatnich dniach wiele gwiazd dowiedziało się o zarażeniu. Koronawirusa ma między innymi Jurek Owsiak, a Radosław Majdan trafił do szpitala.