Zamknij

Maja Bohosiewicz w sukni ślubnej za 15 tysięcy... euro. Warta tyle?

Redakcja
26.10.2017 15:36
Maja Bohosiewicz
fot. Instagram

Maja Bohosiewicz lubi dzielić się z internautami zdjęciami ze swojego prywatnego życia. Ostatnio pochwaliła się swoją fotką w sukni ślubnej, wartej 15 tysięcy euro.

Maja Bohosiewicz nie kryje, że żyje w konkubinacie. Wraz ze swoim partnerem doczekali się już dwójki dzieciaków. Celebrytka unika "bywania" na ściankach i niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Mimo to dosyć często dzieli się w sieci fotkami. Czyżby tym razem postanowiła dać internautom do zrozumienia, że ona i jej ukochany planują ślub?

Na Instagramie Mai pojawiło się zdjęcie, na którym gwiazda pozuje w sukni ślubnej. Internautki od razu podchwyciły temat:

"Ale że ślub?? Ale co na to @lisiakwasniewska ?? Jak ona to przeżyje?? P.s. PIĘKNA!!" - pisze jedna z dziewczyn. Jednak nie sama perspektywa ślubu wywołała największe zaskoczenie komentujących, a... cena sukni. Jak informuje Bohosiewicz, kreacja kosztuje aż 15 tysięcy euro. Internautki zaczęły zastanawiać się, czy ta suknia naprawdę warta jest swojej ceny.

Czy Maja rzeczywiście planuje ceremonię ślubną? Naszym zdaniem to żart celebrytki, ale na wszelki wypadek trzymamy rękę na pulsie.

RadioZET.pl/SA