Zamknij

Maja Bohosiewicz wychodzi za mąż. Taką będzie miała suknię

Redakcja
05.12.2018 19:56
Maja Bohosiewicz
fot. Instagram

Maja Bohosiewicz zaskoczyła internautów wiadomością o tym, że wychodzi za mąż. Celebrytka pokazała nawet suknię ślubną. Jak się prezentuje?

Choć Maja Bohosiewicz od długiego już czasu związana jest z Tomaszem Kwaśniewskim, z którym ma dwójkę dzieci, to jednak dotąd nie stanęła na ślubnym kobiercu. Zawsze pojawiały się ku temu jakieś przeszkody. Mija dwa lata, od kiedy Bohosiewicz i Kwaśniewski się zaręczyli. Widać uznali już, że tym razem wszystko się uda, bo Maja przystąpiła do wybrania swojej ślubnej sukni. Pochwaliła się nią na Instagramie i dokładnie wyjaśniła, jak to z tymi ślubami w jej życiu bywało.

Śluby organizowałam już dwa. Mam doświadczenie. Wprawie żaden nie doszedł do skutku, bo albo ciąża albo ciąża człowieka zaskoczy" - napisała. "Lata doktoryzowania się na programach TCL "Say yes to the dress" i "Cygańskie wesele" dały mi doświadczenie, o którym inni mogą tylko pomarzyć - zażartowała przyznając, że wybór sukni był dla niej jasny.

"Kiedy poszłam wybierać tą jedyną, wiedziałam dokładnie, czego szukam. No i się nie pomyliłam (...). Ma być skromnie, z tiulowym dołem, ale dużo się błyszczeć. Ma być syrenka na ramiączkach, z gorsetem, tylko nie biała, ojesu, chcę tę białą, nie za biedna, nie za ozdobna" - żartowała dalej ze swoich przymiarek i jak widać niezbyt sprecyzowanych oczekiwań. Ostatecznie chyba wybrała, choć - jak napisała na końcu - to wcale nie ta suknia, bo przecież partnerowi by jej pokazać nie mogła.

Ciekawe, jaką wybrała naprawdę, no i kiedy ślub. Póki co szczegóły nie są znane.

RadioZET.pl/SA