Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Maja Bohosiewicz wychodzi za mąż. Taką będzie miała suknię

05.12.2018 19:56

Maja Bohosiewicz zaskoczyła internautów wiadomością o tym, że wychodzi za mąż. Celebrytka pokazała nawet suknię ślubną. Jak się prezentuje?

Maja Bohosiewicz fot. Instagram

Choć Maja Bohosiewicz od długiego już czasu związana jest z Tomaszem Kwaśniewskim, z którym ma dwójkę dzieci, to jednak dotąd nie stanęła na ślubnym kobiercu. Zawsze pojawiały się ku temu jakieś przeszkody. Mija dwa lata, od kiedy Bohosiewicz i Kwaśniewski się zaręczyli. Widać uznali już, że tym razem wszystko się uda, bo Maja przystąpiła do wybrania swojej ślubnej sukni. Pochwaliła się nią na Instagramie i dokładnie wyjaśniła, jak to z tymi ślubami w jej życiu bywało.

Śluby organizowałam już dwa. Mam doświadczenie. Wprawie żaden nie doszedł do skutku, bo albo ciąża albo ciąża człowieka zaskoczy" - napisała. "Lata doktoryzowania się na programach TCL "Say yes to the dress" i "Cygańskie wesele" dały mi doświadczenie, o którym inni mogą tylko pomarzyć - zażartowała przyznając, że wybór sukni był dla niej jasny.

"Kiedy poszłam wybierać tą jedyną, wiedziałam dokładnie, czego szukam. No i się nie pomyliłam (...). Ma być skromnie, z tiulowym dołem, ale dużo się błyszczeć. Ma być syrenka na ramiączkach, z gorsetem, tylko nie biała, ojesu, chcę tę białą, nie za biedna, nie za ozdobna" - żartowała dalej ze swoich przymiarek i jak widać niezbyt sprecyzowanych oczekiwań. Ostatecznie chyba wybrała, choć - jak napisała na końcu - to wcale nie ta suknia, bo przecież partnerowi by jej pokazać nie mogła.

Ciekawe, jaką wybrała naprawdę, no i kiedy ślub. Póki co szczegóły nie są znane.

RadioZET.pl/SA

Oceń