Zamknij

Maja Bohosiewicz wzięła ślub. Wesele urządziła w filmowym klimacie

Redakcja
02.01.2019 13:24
Maja Bohosiewicz wzięła ślub. Wesele urządziła w filmowym klimacie
fot. TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News

Maja Bohosiewicz przywitała 2019 rok jako mężatka. 31-grudnia została żoną wieloletniego partnera i ojca swoich dzieci, Tomasza Kwaśniewskiego. Ślub i wesele zorganizowano w stylu znanym z jednego z kinowych hitów.

Maja Bohosiewicz to polska aktorka, którą widzowie mogą kojarzyć między innymi z występów w "M jak Miłość" i "Na dobre i na złe". W tym roku wcieliła się w postać Zosi w serialu komediowym "Za marzenia". Jest siostrą Sonii Bohosiewicz, aktorki i artystki kabaretowej. Prywatnie Maja od lat związana jest z biznesmenem Tomaszem Kwaśniewskim, z którym ma dwoje dzieci: córkę Leonię i syna Zacharego. Para postanowiła zalegalizować swój związek i stanąć na ślubnym kobiercu. Bohosiewicz poinformowała o tym swoich fanów w Sylwestra postem na Instagramie.

- Kochani, wiem, że jutro nie będzie już tajemnicy. Dzisiaj nasza rodzina stanie się oficjalnie Bohosiewicz Kwaśniewska. Dzisiaj powiem “tak” najfajniejszemu facetowi, jakiego w życiu poznałam, mojej drugiej połówce, komuś, komu codziennie mówię Kocham Cię z oddaniem i szczerością. Nie wierze w związki idealne, ale wierze, że ludzie popełniają błędy i uczą się na nich, żeby stawać się lepszą wersją siebie. Życzę nam, abyśmy zawsze żyli w zgodzie i w zdrowiu.

Maja z mężem i dziećmi
fot. Instagram:@majabohosiewicz

Maja Bohosiewicz wzięła ślub

Para młoda zdecydowała się na oprawę uroczystości inspirowaną filmowym hitem "Wielki Gatsby". Maja ubrana była w długą białą suknię z trenem. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło znanych nazwisk. W tym wyjątkowym dniu aktorce towarzyszyli między innymi Zofia Zborowska, Andrzej Wrona czy Olga Frycz. W Nowy Rok Maja opublikowała zdjęcie z ceremonii oraz podziękowania dla gości i osób, które pomogły jej w zorganizowaniu ślubu i wesela. Nie kryła wzruszenia, jak sama napisała "moment ślubu to jedna z piękniejszych chwil w naszym życiu".

- Kiedy Teściowa mówi Ci, że jej syn znalazł “drugą połowę jabłka" no to musi być miłość - podsumowała wpis w zabawny sposób.

Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

RadioZET.pl/MF