Zamknij

Frytka urodziła drugie dziecko? Zaskakujący wpis na Facebooku

Redakcja
07.02.2018 10:30
Frytka urodziła drugie dziecko? Zaskakujący wpis na Facebooku
fot. ons.pl

Maja Frykowska znana jako Frytka zamieściła zaskakujący wpis na Facebooku...

Maja Frykowska, która jako Agnieszka Frykowska czy też Frytka pojawiła się w show-biznesie dzięki udziałowi w programie „Big Brother”, chyba chce wrócić do świata mediów.

Jakiś czas temu portale rozpisywały się na temat przemiany duchowej, którą miała przejść. Pisano także o zmianie imienia.

Ponoć Frytka porzuciła dawne, szkodliwe nawyki i skupiła się na życiu rodzinnym. W 2014 roku poślubiła Michała. Rok później urodziła córeczkę.

Wiele wskazuje, że Frykowska zatęskniła za show-biznesem. Dawna gwiazda zamieściła właśnie na Facebooku wpis, w którym wyjawiła, że jej rodzina się powiększyła! Szybko okazało się, że nie chodzi o dziecko, lecz o psa.

— Z wielką przyjemnością pragnę podziękować za cudowną ilość gratulacji, jakie napływają do mnie przez cały czas. Aż żałuję, że nie jestem w kolejnej ciąży. Oczywiście nie wykluczam następnego dziecka, ale tymczasem miałam na myśli szczeniaczka rasy maltańczyk. Oskar jest z nami od tygodnia i jest już pełnoprawnym członkiem rodziny — powiedziała w rozmowie z Plotkiem.

No cóż, każdy sposób jest dobry, by wzbudzić zainteresowanie wokół swojej osoby. Kto jak kto, ale Frytka wie o tym najlepiej.

RadioZET.pl/SI