Zamknij

Maja Hyży jest w ciąży. Pochwaliła się wielkim brzuszkiem [FOTO]

Judyta Wanicka
21.04.2020 15:27
Maja Hyży
fot. Instagram:@majahyzy

Maja Hyży spodziewa się dziecka. Wokalistka potwierdziła ciążę w magazynie "Gala". Kim jest ojciec trzeciego dziecka Mai Hyży?

Maja Hyży jest w ciąży

Maja Hyży spodziewa się trzeciego dziecka. Wokalistka podzieliła się radosną wiadomością w magazynie "Gala". Ojcem jej kolejnej pociechy jest nowy partner, z którym poznała się kilka miesięcy temu. 

Z Konradem, moim partnerem, to było zakochanie od pierwszego wejrzenia. Już na pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że trafił swój na swojego. A ciąża jest tylko i aż przypieczętowaniem naszej miłości oraz wisienką na kilkupiętrowym torcie. Dlaczego? Bo każde z nas jest już po przejściach, z bagażem doświadczeń, a dla siebie staliśmy się karmą za wcześniejsze upadki - wyznała artystka. 

Dziecko Mai Hyży i Konrada jest już w drodze. Wokalistka nie zdradza, który to miesiąc. Przyznała jednak, że od dawna snuła plany macierzyńskie.

Od ośmiu lat jestem mamą cudownych bliźniaków, ale od początku czułam, że moje zasoby macierzyństwa są znacznie większe i czułam potrzebę posiadania jeszcze jednego dziecka - powiedziała Maja Hyży w rozmowie z magazynem "Gala".

Maja Hyży ma nowego partnera 

Maja Hyży długo nie mogła znaleźć miłości po rozwodzie z Grzegorzem Hyżym, z którym ma 8-letnich bliźniaków: Alexandra i Wiktora. W połowie czerwca 2016 roku gwiazda potwierdziła związek z przedsiębiorcą i podróżnikiem Mateuszem Wesołowskim. Niestety na początku bieżącego roku pojawiły się doniesienia o rozstaniu. Wkrótce gwiazda zaczęła publikować zdjęcia z pewnym tajemniczym brunetem. Wiadomo tylko, że nowy partner Mai Hyży ma na imię Konrad. Wokalistka nie chce ujawniać szczegółów relacji, za to chętnie chwali się zdjęciami ukochanego na Instagramie. Oboje wyglądają na bardzo szczęśliwych. Już niedługo powitają na świecie swoje pierwsze dziecko.

RadioZET.pl/jw