Zamknij

Maja Hyży nago. Pokazała zdjęcie w ramionach rozebranego partnera [FOTO]

17.11.2020 08:54
Maja Hyży
fot. Jan Bielecki/East News

Maja Hyży w lipcu 2020 została mamą. Postanowiła przypomnieć o tym fanom, publikując w mediach społecznościowych bardzo odważne zdjęcie. Pozuje na nim kompletnie naga w ramionach ukochanego partnera. Co na to fani wokalistki?

Maja Hyży to polska wokalistka, o której w mediach zrobiło się głośno za sprawą udziału w talent show "X Factor". W przesłuchaniach wzięła udział wraz z ówczesnym mężem Grzegorzem Hyżym, ostatecznie dotarła do półfinału i zajęła 4. miejsce. Mimo że były partner zrobił zdecydowanie głośniejszą karierę, Maja także ma na swoim koncie sukcesy. W 2015 roku ukazała się jej debiutancka płyta "W chmurach", wzięła udział w 52. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, a w 2018 zakwalifikowała się do finału krajowych eliminacji Eurowizji. Dwa lata później sama pomagała wyłaniać reprezentanta kraju w 65. edycji konkursu. W 2021 roku zobaczymy ją w nowej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo".

Maja Hyży rozwiodła się z Grzegorzem Hyżym w 2013 roku, owocem ich związku są bliźniacy Wiktor i Aleksander. Wokalistka odnalazła szczęście u boku nowego męża, ukochanego Konrada. W lipcu 2020 roku Maja urodziła córeczkę, którą nie może się nacieszyć. Swoim szczęściem dzieli się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tym razem postanowiła powrócić do czasów, gdy była w ciąży. Pochwaliła się nagim zdjęciem pochodzącym z ciążowej sesji zdjęciowej.

ZOBACZ TAKŻE:  Maja Hyży nago w wannie. Ciężarna piosenkarka pokazała intymne zdjęcie [FOTO]

Maja Hyży nago w objęciach partnera. Odważne zdjęcie wokalistki

Na profilu Mai Hyży na Instagramie pojawiła się nowa fotografia, efekt sesji, w której brała udział razem z mężem. Sesji wyjątkowej, ponieważ na czarno białej fotografii możemy podziwiać piosenkarkę nago ze sporym ciążowym brzuszkiem. Jej ukochany obejmuje ją ubrany jedynie w czarne bokserki. Zdjęciu nie można jednak zarzucić wulgarności, zostało wykonane subtelnie i artystycznie.

- No words. Odważne, ale piękne - podsumowała sama Hyży.

Fani Mai nie kryli zachwytu i chętnie wyrażali swoje uznanie dla modelki oraz fotografa w komentarzach.

- Super pozytywnie zaskakujesz. Mega.

- Przepiękne. Brak słów.

- Przepiękne zdjęcie. Na nim jest ukazane wszystko. Cudo - czytamy.

A jak wam podoba się ciążowe zdjęcie Mai?