Zamknij

Maja Hyży nago w ciążowej sesji zdjęciowej. Pokazała odważną fotografię

12.06.2020 14:04
Maja Hyży
fot. Instagram/@majahyzy

Maja Hyży już wkrótce po raz kolejny zostanie mamą. Gwiazda chętnie dzieli się radością z oczekiwania na swoim profilu na Instagramie. Tym razem pochwaliła się odważnym zdjęciem z ciążowej sesji.

Maja Hyży jakiś czas temu zdradziła, że spodziewa się kolejnego dziecka. Trzecia pociecha piosenkarki przyjdzie na świat już wkrótce. Przyszła mama chętnie dzieli się na Instagramie zdjęciami z radosnego oczekiwania. Ostatnio opublikowana fotografia zaskoczyła jednak jej fanów. Celebrytka zdecydowała się wziąć udział w profesjonalnej ciążowej sesji zdjęciowej. Okazuje się, że do niektórych zdjęć pozowała nago.

- Długo się zastanawiałam, czy wstawić to zdjęcie... dlatego nic więcej nie napiszę, a poczekam na Wasze komentarze. Co tym zdjęciu sądzicie? - zapytała swoich obserwatorów Maja Hyży.

Zobacz także: Maja Hyży pokazała ciążowe krągłości. Tak tańczy w maseczce [WIDEO]

Maja Hyży w odważnej ciążowej sesji. Pozowała do zdjęcia nago

Maja Hyży z pewnością obawiała się negatywnych komentarzy po publikacji tak odważnego zdjęcia. Internauci jednak bardzo pozytywnie odebrali fotografię. Przyszła mama, choć jest nago, okrywa się pięknym, butelkowozielonym materiałem. Dzięki temu poza gwiazdy nie jest wulgarna - wręcz przeciwnie, raczej kobieca i elegancka. Fani w komentarzach zasypali piosenkarkę komplementami.

- Cudne zdjęcie, kochana!

- Jakie piękne zdjęcie i piękna kobieta.

- Jesteś jak anioł, masz cudowną urodę.

- Boże, jakie ciało, nic tylko podziwiać, wybranek ma szczęście mieć taką piękną kobietę, uroda niepowtarzalna, a ciąża Pani mega służy - czytamy w komentarzach.

Wam też się podoba?