Zamknij

Maja Hyży nago w wannie. Ciężarna piosenkarka pokazała intymne zdjęcie [FOTO]

Judyta Wanicka
29.05.2020 16:48
Maja Hyży jest w zaawansowanej ciąży
fot. Instagram:@majahyzy

Maja Hyży wstawiła kolejne nagie zdjęcie. Piosenkarka jest w zaawansowanej ciąży i już niedługo urodzi pierwsze dziecko nowemu partnerowi. Tymczasem na Instagram trafiła kolejna intymna sesja, w której była żona Grzegorza Hyżego pojawia się zupełnie naga. 

Maja Hyży to popularna piosenkarka i autorka tekstów, której przepustką do kariery okazał się udział w programie "X Factor". Wystąpiła tam razem z ówczesnym mężem Grzegorzem Hyżym. Związek rozpadł się kilka miesięcy po wspólnym występie. Wkrótce Grzegorz związał się z prezenterką Polsatu, Agnieszką Popielewicz, z która następnie wziął ślub. Prze ten czas Maja wiodła życie singielki samotnie wychowującej bliźniaki. 

W czerwcu 2016 roku Maja Hyży potwierdziła związek z przedsiębiorącą Mateuszem Wesołowskim. Wiele wskazywało na to, że para wkrótce stanie na ślubnym kobiercu. Tymczasem nic takiego się nie wydarzyło, a pod koniec 2019 roku gwiazda nieoczekiwanie zaczęła pokazywać się w towarzystwie innego mężczyzny. Nowy partner Mai Hyży ma na imię Konrad. Poznali się przypadkiem, mieszkając na tym samym osiedlu. W kwietniu Hyży potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Na razie wokalistka i jej ukochany nie poczynili planów małżeńskich, choć Maja nie ukrywa, że marzy jej się tradycyjny ślub.  

Maja Hyży pokazała ojca swojego dziecka. Kim jest nowy partner piosenkarki?

Maja Hyży pozuje nago w wannie

Była żona Grzegorza Hyżego jest w zaawansowanej ciąży. Od dnia, w którym potwierdziła radosną nowinę w mediach społecznościowych, regularnie publikuje zdjęcia widocznego brzuszka. Niektóre są bardzo odważne. W Dniu Matki Maja Hyży pokazała się nago w ciąży. Intymna sesja gwiazdy wywołała spore poruszenie wśród followersów. Piosenkarka postanowiła więc pójść za ciosem i opublikować kolejne nagie zdjęcie. Na jej profilu pojawiło się kilka fotografii z pobytu w luksusowym hotelu we Wrocławiu, w tym jedno, do którego ciężarna Maja Hyży pozuje nago w wannie.  

Cudowny czas, cudowne przyjęcie całej mojej rodziny - wspomina wokalistka. 

Zdjęcia jak zwykle doczekały się pozytywnego odbioru, a w komentarzach fani podkreślali, że ciąża i nowy związek wyraźnie służą urodzie gwiazdy. 

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1% podatku na podopiecznych Fundacji Radia ZET

wow
fot. Instagram:@majahyzy

RadioZET.pl/jw