Zamknij

Maja Hyży w ogniu krytyki po ciążowych zdjęciach. Ostro odpowiedziała hejterom [FOTO]

01.07.2020 12:22
Maja Hyży odpowiada hejterom
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Maja Hyży po publikacji ciążowych zdjęć musiała zmierzyć się z falą hejtu. Postanowiła ostro odpowiedzieć internetowym krytykom. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała emocjonalny wpis, w którym ostro zwraca się do internautów, którzy nie akceptują faktu, że dzieli się radością z fanami.

Maja Hyży to polska wokalistka, która zyskała popularność dzięki udziałowi w 3. edycji programu "X Factor", w którym występowała z ówczesnym mężem Grzegorzem Hyżym. Poradziła sobie bardzo dobrze, zajmując 4. miejsce i odpadając dopiero w półfinale. Jej debiutancki album wydany w 2015 roku nie przyniósł jej jednak sławy porównywalnej do rozpozwawalności byłego męża. Na swoim koncie ma jednak kilka sukcesów, zakwalifikowała się między innymi do koncertu Super Premier na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu oraz wzięła udział w przesłuchaniach na reprezentanta Polski w 65. Konkursie Eurowizji.

Prywatnie Maja jest matką dwóch synów, Wiktora i Alexandra, owoców związku z Grzegorzem Hyżym. Obecnie piosenkarka oraz jej partner Konrad spodziewają się dziecka. Gwiazda nie kryje swojej radości i chętnie dzieli się w mediach społecznościowych zdjęciami z wyraźnym ciążowym brzuszkiem. Niestety, znalazło się wiele osób, które zamiast cieszyć się wspólnie z Mają, krytykują ją. Fala hejtu najwyraźniej  dała się we znaki wokalistce, która postanowiła ostro odpowiedzieć.

Maja Hyży pokazała ojca swojego dziecka. Kim jest nowy partner piosenkarki?

Maja Hyży w ogniu krytyki. Ciężarna gwiazda odpowiedziała hejterom

Maja Hyży postanowiła rozprawić się z hajterami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na jej profilu na Instagramie pojawił się wpis,  w którym wokalistka w ostrych słowach zwraca się do wszystkich, którym nie podoba się, że chwali się ciążą.

- Nie jesteś w stanie zniszczyć mnie hejterze ! To szczera radość i prawdziwe uczucie, którym chcę zarażać innych. Jestem w ciąży i będę o tym mówić głośno i wyraźnie - bo kiedy jak nie teraz. A jeśli coś Ci nie pasuje, to wypad z mojego konta - postawiła sprawę jasno Maja.

Wiele osób poparło zdecydowaną deklarację i wsparło piosenkarkę w komentarzach.

- Hejterzy. Wszystko z zazdrości. Jesteś przepiękną kobietą. Ja też ci zazdroszczę np. gęstych włosów, ale to pozytywna zazdrość.

- Idź swoją drogą i bądź najszczęśliwsza na świecie ! Życzę ci tego z całego serca - czytamy.

A jakie jest wasze zdanie?