Zamknij

Maja Hyży pochwaliła się piękną siostrą. "Moja siostrzyczka też jest w ciąży!" [FOTO]

16.06.2020 09:04
Maja Hyży pokazała ciężarną siostrę
fot. Instagram:@majahyzy

Maja Hyży opublikowała relację z backstage'u nowej sesji, w której wystąpiła razem z siostrą. Okazuje się, że siostra Mai Hyży również spodziewa się dziecka. Obie pochwaliły się brzuszkami przed obiektywem.

Maja Hyży spodziewa się dziecka z nowym partnerem. Wokalistka i była żona Grzegorza Hyżego jest w zaawansowanej ciąży. Niedawno zdradziła płeć dziecka - okazuje się, że na świat przyjdzie dziewczynka. Imię zostało już wybrane, lecz gwiazda na razie woli zachować je w tajemnicy. Będzie to już trzecie dziecko Mai Hyży. Gwiazda jest mamą 8-letnich bliźniaków: Alexandra i Wiktora.

Odkąd Maja Hyży potwierdziła radosną nowinę w mediach społecznościowych, na jej Instagramie regularnie pojawiają się zdjęcia ciążowego brzuszka. Niektóre są bardzo odważne. W Dniu Matki Maja Hyży pokazała się nago w ciąży. Intymna sesja gwiazdy wywołała spore poruszenie wśród followersów. Piosenkarka postanowiła więc pójść za ciosem i opublikować kolejne nagie sesje. To jednak nie koniec zaskoczeń. Maja Hyży zdradziła, że ma siostrę, która również spodziewa się dziecka. Obie stanęły razem przed obiektywem. 

Maja Hyży nago w ciążowej sesji zdjęciowej. Pokazała odważną fotografię

Maja Hyży ma siostrę, która też jest w ciąży

Okazuje się, że rodzina Mai Hyży ma podwójny powód do radości. W ciąży jest nie tylko Maja, ale także jej siostra. Wokalistka długo skrywała rodzinną tajemnicę, aż w końcu podzieliła się radosną nowiną na backstage'u nowej sesji. 

Dziś dzieją się przepiękne rzeczy – mówiła na Instastory. A oto moja siostrzyczka. To była ta niespodzianka, o której nie mówiłam, ale mogę teraz mówić, że moja siostrzyczka jest w ciąży. Chciałam powiedzieć, że ze mną, no ale to prawda, w końcu obie jesteśmy w ciąży. Będziemy miały przepiękną sesję. Będziemy zdawać relację i pokazywać, jakie będą efekty końcowe - zapowiedziała uradowana Maja. 

Hyży nie zdradziła szczegółów na temat siostry. Widać jednak, że obie świetnie się ze sobą dogadują. Efekty wspólnej sesji Mai Hyży z siostrą zapewne będzie można wkrótce podziwiać na profilu wokalistki. 

maja hyzy 4
fot. Instastory:@majahyzy
maja hyzy 3
fot. Instastory:@majahyzy
maja hyzy 1
fot. Instastory:@majahyzy
maja hyzy 2
fot. Instastory:@majahyzy

Posłuchaj podcastu