Zamknij

Maja Hyży pokazała ojca swojego dziecka. Kim jest nowy partner piosenkarki?

Judyta Wanicka
28.04.2020 10:14
Maja Hyży
fot. Instagram:@majahyzy

Maja Hyży pochwaliła się zdjęciem z nowym partnerem. Piosenkarka spodziewa się z nim dziecka. Kim jest ukochany Mai Hyży?

Maja Hyży pokazała partnera 

Maja Hyży spodziewa się dziecka z nowym partnerem. Na Instagramie pojawiło się ich nowe zdjęcie. Fani w końcu mieli okazję zobaczyć twarz ukochanego wokalistki, choć znowu nie w całej okazałości, bo usta i nos zakrywała maseczka.

Miłość w czasach zarazy - podpisła zdjęcie Maja. 

Maja Hyży i Konrad wezmą ślub?

Maja Hyży jest mamą 8-letnich bliźniaków: Alexandra i Wiktora. Synowie są owocem związku piosenkarki z Grzegorzem Hyżym. Związek rozpadł się kilka miesięcy po wspólnym występie w programie "X Factor". Gdy Grzegorz oświadczył się prezenterce Polsatu Agnieszce Popielewicz, Maja wiodła życie szczęśliwej singielki. W czerwcu 2016 roku potwierdziła związek z Mateuszem Wesołowskim. Kilka miesięcy temu nieoczekiwanie zaczęła publikować zdjęcia z innym mężczyzną.

Nowy partner Mai Hyży ma na imię Konrad. Poznali się przypadkiem, gdy mieszkali na tym samym osiedlu. 

Powiedzieliśmy do siebie tylko "dzień dobry" i od tego się zaczęło. Jesteśmy teraz w tym miejscu, w którym jesteśmy. Poszliśmy na kawę i Amor strzeliłJa już mam swoje lata. Jestem po 30-stce. Nie wierzyłam, że można zakochać się od pierwszego wejrzenia. A można - wyznała piosenkarka w rozmowie z JastrząbPost.

Na razie para nie poczyniła planów małżeńskich, choć Maja nie ukrywa, że marzy jej się tradycyjny ślub. 

Zaręczyn jeszcze nie było. Czekam. Siłą rzeczy to jest kolejna sprawa, o której trzeba pomyśleć. To jest moje marzenie ubrać białą suknię i wyjść za mąż. Ale nie mamy jakiejś presji czasowej, poustalanych dat. Wszystko w swoim czasie. Życie pokaże, kiedy ten czas będzie odpowiedni - powiedziała Hyży. 

Zagłosuj

Zdarzyła ci się miłość od pierwszego wejrzenia?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw