Zamknij

Maja Hyży pokazała partnera. Dodała romantyczne zdjęcie z ciążowym brzuszkiem [FOTO]

24.06.2020 09:49
Maja Hyży pokazała partnera
fot. Jan Bielecki/East News

Maja Hyży niedługo zostanie mamą, nie chwaliła się jednak zbyt mocno partnerem i ojcem dziecka. Postanowiła zrobić wyjątek i w mediach społecznościowych opublikowała romantyczną fotografię, na którym widać jej ukochanego. Fotografia wzruszyła fanów piosenkarki.

Maja Hyży to polska wokalistka, która popularność zawdzięcza udziałowi w 3. edycji muzycznego show "X Factor", w którym wystartowała razem z ówczesnym mężem, Grzegorzem Hyżym. Jurorzy docenili jej wokalny talent, dotarła do półfinału edycji, zajmując ostatecznie 4. miejsce. Dwa lata później wydała debiutancki album i wzięła udział w 52. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W lutym 2018 roku zakwalifikowała się do krajowych eliminacji do Eurowizji, zajmując 7. miejsce.

Maja i Grzegorz rozwiedli się w 2013 roku, owocem ich związku są bliźniacy Wiktor i Aleksander. Obecnie piosenkarka jest szczęśliwie zakochana, a w kwietniu podzieliła się z fanami radosną wiadomością. Niedługo po raz kolejny zostanie mamą i nie ukrywa ogromnej radości. W mediach społecznościowych regularnie publikuje zdjęcie z ciążowym brzuszkiem, odważyła się nawet wziąć udział w rozbieranej ciążowej sesji. Do tej pory ciężko jednak było znaleźć zdjęcia z ojcem dziecka i obecnym partnerem wokalistki. Pod koniec kwietnia pojawiło się ich wspólne zdjęcie, ale mężczyzna ukryty był za maseczką. Tym razem Maja postanowiła pokazać ukochanego w pełnej krasie.

Maja Hyży pokazała partnera. Urocze zdjęcie wzruszyło fanów

Na profilu Mai Hyży na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie, które piosenkarka postanowiła opublikować z okazji Dnia Ojca. Widzimy na nim ukochanego czule obejmującego Maję, u której widać już wydatny ciążowy brzuszek. Hyży pod fotografią umieściła wzruszające słowa adresowane do partnera, który jej zdaniem będzie świetnym ojcem.

- Każdy może zostać ojcem, ale tylko ktoś wyjątkowy zostaje tatą. Cieszę się, że nasza córka będzie miała u swego boku kogoś tak wyjątkowego jak Ty. I pamietaj - najlepszą rzeczą, jaką możesz jej dać, to kochać jej mamę. Kocham Cię - czytamy.

Fani i fanki nie kryli wzruszenia i zachwytu, którym dali wyraz w komentarzach pod zdjęciem.

- Wyglądasz jak najpiękniejsza baśniowa syrenka, czarujesz swym pięknem, aż chce się patrzeć. Duuuużo szczęścia dla Was.

- Patrząc na was, chyba uwierzę znów w cud miłości. Pięknie - zachwycali się internauci.