Zamknij

Maja Hyży pokazała zdjęcie z roczną córką w bikini. Fani krytykują: "Taki strój nie pasuje" [FOTO]

16.07.2021 15:02
Maja Hyży
fot. VIPHOTO/East News

Maja Hyży opublikowała piękne zdjęcie z roczną córeczką, Antoniną. Zarówno mama, jak i jej pociecha, mają na sobie identyczny dwuczęściowy strój kąpielowy. Choć większość fanów chwali uroczą fotografię, niektórzy krytykują "nieodpowiedni" strój dziecka.

Maja Hyży chętnie dzieli się na Instagramie kulisami życia prywatnego i macierzyństwa. Teraz postanowiła opublikować zdjęcie z letniej zabawy. Piosenkarka i jej pociecha bawią się razem na piaszczystej plaży. Mała Antonina ma na sobie identyczny strój kąpielowy, jak jej mama.

- Jest jakaś magia na tym zdjęciu. Widzę, jak ta mała dama z każdym dniem rośnie, więc takie sesje pięknie zatrzymują nasz wspólny czas już na zawsze. A czas szybko ucieka - dodała Maja Hyży w opisie pod zdjęciem.

Zobacz także:  Maja Hyży zrezygnowała z udziału w znanym show. Wszystko przez problemy zdrowotne

Maja Hyży pokazała zdjęcie córeczki w bikini [FOTO]

Czarne, dwuczęściowe bikini zwróciło uwagę internautów. Część osób zaczęła chwalić urodę gwiazdy i jej szczupłą figurę. Inni twierdzą jednak, że taki strój kąpielowy jest nieodpowiedni dla małej dziewczynki.

- Maja, bardzo cię lubię i szanuje wybory, ale taki strój dla niemowlaka chyba nie pasuje. Zdjęcie piękne i magiczne.

- Zdjęcie absolutnie cudowne, ale małe dziewczynki powinny być niemowlakami, a ich sutki nagie. No niestety w społeczeństwie są one potem stygmatyzowane i useksualniane. Pani Maju, to nie jest komentarz wymierzony w Panią, jedynie w obliczu tego co wyprawia nasz rząd (cnót niewieścich) i jak kobiety są postrzegane, poszłabym pod prąd.

- Super fajnie. Niespełna roczna dziewczynka w dwuczęściowym stroju, na pewno jej wygodnie! Prawda Maju? - oceniają internauci.

Na szczęście znalazły się osoby, które stanęły w obronie Mai Hyży. Ich zdaniem piosenkarka może ubierać swoją córkę tak, jak chce i jeśli bardziej komfortowy jest dla niej dwuczęściowy strój, to nic nie stoi na przeszkodzie, by dziewczynka taki miała.

- Cudownie wyglądacie.

- Świetnie wyglądacie. Tosiulka wymiata w tym stroju.

- Piękne te stroje.

Co myślicie?