Zamknij

Maja Hyży pozuje nago. Uwagę internautów zwróciła duża blizna [FOTO]

01.09.2020 21:59
Maja Hyży
fot. VIPHOTO/East News

Maja Hyży podzieliła się z internautami nagim zdjęciem. Fotografia została wykonana, gdy gwiazda była w ciąży. Uwagę jej obserwatorów zwróciła przede wszystkim sporych rozmiarów blizna na udzie.

Maja Hyży niedawno powitała na świecie swoje trzecie dziecko. Gwiazda została mamą dziewczynki, której nadała imię Antonina. Artystka stara się chronić prywatność swojej pociechy i nie pokazuje twarzy córeczki. Stara się jednak regularnie odpowiadać na pytania internautów na temat samej ciąży oraz macierzyństwa. Na jej instagramowym profilu możemy znaleźć wiele zdjęć, na których pokazuje ciążowe krągłości. Ostatnia fotografia wzbudziła szczególne zainteresowanie jej fanów.

Maja pokazała nagie zdjęcie z ciążowej sesji. Artystka leży na plecach, delikatnie obejmując ciążowy brzuch i uśmiechając się do kamery. Uwagę internautów zwróciło jednak coś jeszcze. Na udzie gwiazdy widoczna jest duża blizna.

Zobacz także: Maja Hyży nago w wannie. Ciężarna piosenkarka pokazała intymne zdjęcie [FOTO]

Maja Hyży nago. Pokazała bliznę na udzie [FOTO]

Maja Hyży zdradziła, że blizna pochodzi z operacji, którą przeszła w dzieciństwie. Gwiazda w pełni akceptuje jednak swój wygląd.

- Jedną z najodważniejszych decyzji w moim życiu było zaakceptowanie siebie samej. Nieidalnie idealna - tak siebie dziś określam. Z bliznami na ciele i w sercu. Czas goi rany, ale ślad po nich pozostaje. Moja historia to moje ciało, moja dusza, moja osobowość. Nie zamieniłabym swojego życia na żadne inne. Ps. W czepku urodzona? Nie sądzę! - czytamy w opisie pod fotografią.

Podoba wam się odważne zdjęcie?