Zamknij

Maja Hyży pozuje z prasowaczem parowym i chwali się stylizacją, którą wybrała dla siebie i córeczki

Anna Skalik
29.06.2020 12:51
Maja Hyży
fot. Jan Bielecki/East News

Maja Hyży jest już w zaawansowanej ciąży i z niecierpliwością czeka na narodziny swojej córeczki. To, że nie może się doczekać, widać gołym okiem. Już teraz pochwaliła się stylizacją, jaką dla małej córci wybrała.

Maja Hyży już niebawem powita na świecie swoje trzecie dziecko. Widać, że bardzo nie może się doczekać, a teraz czyni już ostatnie przygotowania. Do ważnych obowiązków należy skompletowanie ubranek dla dziecka, a to wiąże się ze żmudnym prasowaniem. Jak twierdzi Hyży, ma z tego mnóstwo szczęścia. Na dowód załącza zdjęcie, na którym prezentuje zestaw dla córeczki i dla mamy - takie same sukienki. Przy okazji pozuje z prasowaczem parowym, ale do takich zdjęć zdążyliśmy już w sieci przywyknąć (kto nie pamięta Małgorzaty Rozenek-Majdan pozującej z podkaszarką do trawy?).

Maja Hyży prezentuje stylizację dla siebie i córeczki

"W końcu będę mogła ubierać się tak samo razem z moją księżniczką. Też tak mieliście przed szykowaniem się na przyjście Waszej dzidzi?" - pyta Maja.

Jedna z internautek zauważyła, że przecież z chłopakami mamy też mogą się tak samo ubierać. To bardzo dobry pomysł, który od razu zaaprobowały inne komentujące. Wszystkie od razu zasypały Mają komplementami na temat sukienek. Sama Hyży już z pewnością odlicza godziny do chwili, kiedy będzie mogła córeczkę w tej stylizacji zobaczyć. Przypomnijmy, że dziecko pojawi się na świecie prawdopodobnie pod koniec lata.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/AS