Zamknij

Maja Hyży urodziła. Pokazała pierwsze zdjęcie z córką [FOTO]

14.07.2020 09:35
Maja Hyży z córką Antosią
fot. Instagram:@majahyzy

Maja Hyży urodziła córkę. Wokalistka i była żona Grzegorza Hyżego zamieściła pierwsze zdjęcie dziecka na Instagramie. Jak ma na imię córka Mai Hyży? 

Maja Hyży urodziła! Piosenkarka została mamą po raz trzeci. Tym razem była żona Grzegorza Hyżego powitała na świecie córkę. Zdjęcie dziecka Mai Hyży właśnie trafiło na Instagram. Z zamieszczonego posta można się dowiedzieć, jak ma na imię córka Mai Hyży i jej nowego partnera, Konrada. Gwiazda potwierdziła wcześniejsze doniesienia, że jej imię córeczki zaczyna się na literę A. 

Maja Hyży jest już mamą 8-letnich bliźniaków. Alexander i Wiktor są owocem związku artystki z piosenkarzem Grzegorzem Hyżym, obecnym partnerem prezenterki Polsatu, Agnieszki Popielewicz. W czerwcu 2016 roku Maja Hyży związała się z przedsiębiorąca Mateuszem Wesołowskim. Związek jednak nie przetrwał próby czasu, a plany macierzyńskie gwiazda musiała odłożyć na następny związek. Nowym partnerem Mai Hyży został mężczyzna o imieniu Konrad. Wkrótce okazało się, że para spodziewa się dziecka. Maja Hyży zaanonsowała ciążę w mediach społecznościowych w kwietniu, mając już pokaźnych brzuszek. Dziecko przyszło na świat w lipcu.

Maja Hyży pokazała ojca swojego dziecka. Kim jest nowy partner piosenkarki?

Maja Hyży pokazała pokazała córkę na Instagramie i zdradziła imię 

Zaraz po porodzie Maja Hyży zamieściła zdjęcie córki na Instagramie. Wokalistka pojawiła się na profilu pierwszy raz od czasu udania się na porodówkę. Z zamieszczonego wpisu dowiadujemy się, że córka Mai Hyży otrzymała imię Antonina

Wróciłam. Nasz Aniołek jest już z nami. Antosia jest darem od Aniołów. A ja najszczęśliwszą matką na ziemi - napisała szczęśliwa Maja Hyży. 

Posłuchaj podcastu