Zamknij

Maja Hyży urodziła. Po raz trzeci została mamą. "Nasz Aniołek jest już z nami"

13.07.2020 18:51
Maja Hyży urodziła trzecie dziecko
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Maja Hyży urodziła. W polskim show-biznesie pojawiło się kolejne dziecko. W wywiadzie piosenkarka zdradziła, jak czuje się jej córeczka oraz ona sama. Pozdrowiła także fanów, kórzy wspierali ją w trakcie ciąży.

Maja Hyży urodziła. Jak czuje się jej córeczka?

Maja Hyży, piosenkarka i celebrytka, była żona Grzegorza Hyżego, urodziła córeczkę. Została mamą po raz trzeci, owocami jej związku byli bliźniacy Wiktor i Alexander. Teraz do pociech Mai dołączyła córeczka, której gwiazda postanowiła dać na imię Antonina. Hyży i jej obecny partner nie posiadali się ze szczęścia, a celebrytka ze szczegółami relacjonowała ciąże za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na jej profilu na Instagramie regularnie publikowała ciążowe sesje zdjęciowe.

O porodzie Mai Hyży poinformował portal Gala.pl, któremu udało się porozmawiać ze świeżo upieczoną mamą. Maja uspokoiła fanów, zarówno ona, jak i jej córeczka, czują się dobrze. Podziękowała fanom za wsparcie i pozdrowiła ich.

Maja Hyży nago w wannie. Ciężarna piosenkarka pokazała intymne zdjęcie [FOTO]

Maja Hyży urodziła. Po raz trzeci została mamą

Maja Hyży nie ukrywa, że cieszy się, że poród ma już za sobą. Obawiała się porodu dobie pandemii koronawirusa. Na szczęście Antonina przyszła na świat bez problemów i celebrytka może cieszyć się macierzyństwem.

- Nasz Aniołek jest już z Nami. Antosia jest przepiękną, zdrową kruszynką. Okres pandemii w takich momentach jest okrutny, ale dałyśmy radę i od dzisiaj już jesteśmy w domu z Naszym najwspanialszym mężczyzną. Pozdrawiamy Was i wysyłamy najszczersze buziaki. Kochajcie się - przekazała Gali.

Serdecznie gratulujemy mamie kolejnej pociechy!