Zamknij

Maja Hyży urządziła baby shower. Jakie imię wybrała dla córki? [FOTO]

18.06.2020 16:45
Maja Hyży urządziła baby shower. Jakie imię nada córce?
fot. Instagram:@majahyzy

Maja Hyży zorganizowała baby shower. Na imprezę w modnej warszawskiej restauracji wokalistka zaprosiła koleżanki i zaprzyjaźnione celebrytki. Jakie imię dla córki wybrała Maja Hyży? 

Maja Hyży jest w zaawansowanej ciąży i wkrótce urodzi swoje trzecie dziecko. Z tej okazji wokalistka zorganizowała huczne baby shower. Naturalnie podzieliła się relacją z imprezy na Instastories. Przyjęcie zachwycało oprawą i bogactwem dekoracji, które nawiązywały kolorystycznie do płci dziecka. Niedawno Maja Hyży zdradziła, że spodziewa się córki. Ma już także wybrane imię. Czy podzieliła się tą informacją na przyjęciu?

Odkąd Maja Hyży potwierdziła, że jest w ciąży, na jej Instagramie regularnie pojawiają się zdjęcia zaokrąglonego brzuszka. Niektóre są bardzo odważne. Ostatnio Maja Hyży opublikowała zdjęcia z nagiej sesji, na których śmiało eksponuje zaokrąglone kształty. Innym razem pochwaliła się piękną siostrą, która - jak się okazuje - także spodziewa się dziecka. 

Maja Hyży pochwaliła się piękną siostrą. "Moja siostrzyczka też jest w ciąży!" [FOTO] 

Maja Hyży pokazała zdjęcia z baby shower 

Była żona Grzegorza Hyżego powoli zbliża się do porodu. Na świat przyjdzie pierwsze dziecko wokalistki i jej nowego partnera, Konrada. Hyży jest już mamą 8-letnich bliźniaków: Alexandra i Wiktora. Na baby shower w warszawskiej Endorfinie gwiazda potwierdziła, że spodziewa się córeczki. Zwykle podczas takich imprez przyszłe mamy zdradzają imię dziecka. Maja Hyży wolała jednak poczekać z tym do narodzin. W trakcie baby shower gwiazda zebrała mnóstwo prezentów, głównie pieluszek i praktycznych gadżetów. Na gości czekał stół zastawiony słodkościami oraz ozdobny tort z napisem "Hey Baby".

Maja Hyży zdradziła szczegóły porodu: "Będzie cesarka. To dla mojego i maluszka bezpieczeństwa" 

Zobaczcie, jak wyglądała impreza baby shower Mai Hyży. 

hyzya aaaa
fot. Instastory:@majahyzy
hyzya baba
fot. Instastory:@majahyzy
maja hyzy aa
fot. Instastory:@majahyzy
hyza bab
fot. Instastory:@majahyzy
maja hyzzza
fot. Instastory:@majahyzy
maja hyzy
fot. Instastory:@majahyzy

Posłuchaj podcastu