Zamknij

Maja Hyży w zmysłowej ciążowej sesji. Piosenkarka pokazała odważne zdjęcie [FOTO]

Sylwia Wamej
27.05.2020 13:51
Maja Hyży w zmysłowej ciążowej sesji. Piosenkarka pokazała odważne zdjęcie [FOTO]
fot. Ja Bielecki/ East News

Maja Hyży niebawem znów zostanie mamą. Gwiazda na swoim Instagramie chętnie publikuje zdjęcia ciążowego brzuszka. Tym razem zaprezentowała drapieżną fotografię, na której pozuje niemal nago.

Maja Hyży na zmysłowym zdjęciu. Gwiazda wyeksponowała ciążowy brzuszek

Maja Hyży, jest już mamą dwóch synów - bliźniaków z małżeństwa z Grzegorzem Hyżym. Piosenkarka niebawem po raz kolejny znów przywita na świecie pociechę, która będzie owocem związku z nowym partnerem Mai - Konradem.

Gwiazda jest bardzo szczęśliwa w ciąży i chętnie chwali się światu, zamieszczając kolejne ciążowe kadry. Ostatnio poszła krok dalej i opublikowała rozbieraną sesję, w której podkreśliła oczywiście brzuszek.

Maja na zdjęciu jest przykryta jedynie czarną narzutką, a całość sesji zdaniem fanów wygląda subtelnie i jest wysmakowana. "Piękna sesja", "pięknie wyglądasz",  "jeju, boskie zdjęcie" - piszą fani. Warto dodać, że taki kadr Maja Hyży opublikowała w Dzień Mamy, składając również życzenia swojej rodzicielce.

"Dziękuję Mamusiu, że dałaś mi życie. Dzięki Tobie teraz ja mogę dać kolejne ❤Najpiękniejszy dar i prezent na Dzień Matki"  - napisała.

Maja Hyży: Gdzie poznała obecnego partnera?

Maja Hyży o swoim ukochanym mówi bardzo niewiele. Wiadomo, że ma na imię Konrad i mieszka na tym samym osiedlu, co Maja."Mieszkaliśmy bardzo blisko siebie. Na tym samym osiedlu. Powiedzieliśmy do siebie tylko dzień dobry i od tego się zaczęło. Jesteśmy teraz w tym miejscu, w którym jesteśmy. Poszliśmy na kawę i Amor strzelił. Ja już mam swoje lata. Jestem po 30-stce. Nie wierzyłam, że można zakochać się od pierwszego wejrzenia. A można"  - mówiła jakiś czas temu Maja Hyży w rozmowie z Jastrząb Post.

Zagłosuj

Jesteś rodzicem?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW