Zamknij

Maja Hyży zdradziła płeć dziecka. Wybrała też już imię

Sylwia Wamej
02.06.2020 16:32
Maja Hyży zdradziła płeć dziecka. Wybrała też już imię
fot. East News

Maja Hyży jest w ciąży. Gwiazda chętnie publikuje zdjęcia ciążowego brzuszka i widać, że w błogosławionym stanie promienieje. Ostatnio zdradziła płeć maluszka. Maja wybrała też dla niego imię.

Maja Hyży w ciąży. Gwiazda zdradziła płeć dziecka

Maja Hyży jest już mamą dwóch bliźniaków ze związku z Grzegorzem Hyżym, jednak nigdy nie ukrywała, że chciałaby mieć więcej dzieci.

"Od początku czułam, że moje zasoby macierzyństwa są znacznie większe i czułam potrzebę posiadania jeszcze jednego dziecka” – mówiła w rozmowie z magazynem „Gala”.

Już niedługo Maja Hyży przywita na świecie dziecko razem  nowym partnerem – Konradem. Gwiazda nie kryje podekscytowania ciążą i chętnie prezentuje swoich fanom kolejne ciążowe kadry.

Ostatnio zdradziła na Instagramie płeć dziecka. Maja urodzi dziewczynkę, z czego bardzo się cieszy.

„It's a GIRL. Moja wymarzona, wyczekana dziewczynka” – napisała na profilu.

Maja Hyży wybrała już imię dla dziecka

Maja i jej ukochany mają już wybrane imię dla dziecka, jednak póki co piosenkarka nie chce go zdradzać światu.

„Imię wstępnie już wybraliśmy. Nawet nasze dzieci zaangażowały się w pomoc w jego wyborze, ale z tego względu, że cały czas prowadzimy jakieś drobne negocjacje, więc wolałabym nie deklarować jakie to imię" - zdradziła w rozmowie z Gala. 

Maja Hyży jest już mamą 8-letnich bliźniaków z małżeństwa z Grzegorzem Hyżym. Para rozstała się w 2013 roku. Grzegorz Hyży związał się z Agnieszką Popielewicz, którą kilka lat temu poślubił.

Posłuchaj podcastu

Zagłosuj

Jesteś mamą?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW