Zamknij

Maja Hyży zdradziła szczegóły porodu: "Będzie cesarka. To dla mojego i maluszka bezpieczeństwa"

18.06.2020 10:01
Maja Hyży zdradziła szczegóły porodu: "Będzie cesarka"
fot. Jan Bielecki/ East News

Maja Hyży niebawem znów zostanie mamą. Gwiazda jest tym faktem bardzo podekscytowana i chętnie prezentuje ciążowe zdjęcia na Instagramie. Tym razem zdradziła szczegóły dotyczące porodu. W rozmowie z serwisem Plejada.pl zdradziła, że urodzi przez cesarskie cięcie.

Maja Hyży opowiedziała o szczegółach porodu

Maja Hyży niebawem przywita na świecie córeczkę. Piosenkarka jest bardzo podekscytowana ciążą, co zresztą można zobaczyć na jej Instagramie. Maja chętnie udostępnia zdjęcia, na których  dumnie prezentuje ciążowe kształty. Tym razem w rozmowie z serwisem Plejada.pl gwiazda zdradziła, że poród odbędzie się przez cesarskie cięcie.

"U mnie poród jest zaplanowany, będzie cesarka. To będzie w lipcu - zdradza. Fajnie, nie czekam na objawy porodu, kładę się do szpitala i dzidzia będzie ze mną" - wyznała w rozmowie z Plejada.pl . Jak się okazuje, cesarskie cięcie w przypadku Mai jest koniecznością.

"To wynika z moich zdrowotnych problemów. Mam swoje problemy biodrami i to uniemożliwia u mnie urodzenie naturalnie. To dla mojego i maluszka bezpieczeństwa  - powiedziała. Maja dodała też, że w porodzie nie będzie mógł uczestniczyć jej partner - Konrad. "Przy cesarskim cięciu nie może być partnera, to jest operacja. To byłoby dziwne gdyby Konrad stał z boku. Najgorsze, że będę musiała siedzieć sama w szpitalu..." - powiedziała Hyży.

Maja Hyży w ciąży. Zdradziła, jak się czuje

30-letnia gwiazda zdradziła też, jak przebiega u niej druga ciąża. "Jeśli chodzi o zachcianki, nie mam żadnych. Nic nie odczuwam, mam tylko ciężki brzuch, fizycznie czuję się okej. Czasem chce mi się płakać, hormony buzują, ale nie wiem dlaczego. Ta dziewczynka w brzuszku dodała mi zdrowotności. Lepiej się czuje, moja cera się poprawiła. Nie mam, na co narzekać" - zdradziła. Maja i jej partner mają już wybrane imię dla córeczki. Gwiazda zdradziła tylko, że będzie to polskie imię.

Maja Hyży jest już mamą 8-letnich synów bliźniaków, ze związku z Grzegorzem Hyżym. Teraz Maja przywita na świat dziecko z nowym partnerem - Konradem.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl/ Plejada.pl