Zamknij

82-letnia Maja Komorowska zachwyciła figurą na plaży. "Nogi jak u nastolatki" [FOTO]

31.07.2020 21:34
Maja Komorowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Maja Komorowska opublikowała zdjęcia z plaży, na których pochwaliła się rewelacyjną figurą. Internauci są pod wrażeniem formy 82-letniej aktorki. Maja Komorowska wygląda niewiarygodnie młodo! 

Maja Komorowska zamieściła zdjęcia z plaży i wywołała sensację. Nikt z internautów nie spodziewał się, że 82-letnia aktorka ma tak młode ciało. Gwiazda filmów Wajdy i Zanussiego odsłoniła zgrabne i pięknie umięśnione nogi, których mogłaby jej pozazdrościć niejedna dwudziestolatka. Fani są zgodni, że dla 82-letniej Mai Komorowskiej czas stanął w miejscu.  

QUIZ: Najpiękniejsze polskie aktorki wszech czasów. Kogo widzisz na zdjęciu?

Maja Komorowska odsłoniła nogi na plaży 

Niewiele jest w Polsce artystek, które w tym wieku mogłyby poszczycić się tak fenomenalną formą jak Maja Komorowska. Gwiazda "Cwału" dwa lata temu przekroczyła osiemdziesiątkę, ale wcale nie spieszy się jej na emeryturę. Aktorka wciąż spełnia się zawodowo, a do tego jest bardzo aktywna fizycznie. Komorowska jest wielbicielką jazy konno, ponadto dba o kondycję, regularnie zażywając ruchu na świeżym powietrzu. Efekty są zdumiewające.

Maja Komorowska opublikowała zdjęcia, na których biega po plaży w samej tunice.

Przy tym wielkim niepokoju, jaki nam towarzyszy, czas nad morzem mobilizuje. Trzeba zebrać energię na rok, który nie będzie łatwy - napisała aktorka. 

Uwagę zwraca niewiarygodnie młode ciało 82-letniej Mai Komorowskiej. - Tylko pozazdrościć takiego wyglądu - piszą internauci. - Ale nogi! Figura jak u nastolatki. Niewiarygodnie młode ciało - komplementują legendę polskiej sceny jej wielbiciele. 

My również jesteśmy pod wrażeniem! 

Posłuchaj podcastu