Zamknij

Maja Ostaszewska miała wypadek. Aktorka pokazała zdjęcie na wózku

Maciej Friedrich
23.10.2019 10:13
Maja Ostaszewska miała wypadek. Aktorka pokazała zdjęcie na wózku
fot. Lukasz Piecyk/REPORTER /EAST NEWS

Maja Ostaszewska miała nieszczęśliwy wypadek. Aktorka opublikowała zdjęcie na wózku inwalidzkim. Wypadek miał miejsce przed galą Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest, na którym Ostaszewska została uhonorowana statuetką.

Maja Ostaszewska to utalentowana polska aktorka doskonale znana widzom z wielu ról filmowych, serialowych i teatralnych. Od 2017 jest gwiazdą serialu „Diagnoza”, w ostatnich latach zyskała również dużą popularność dzięki współpracy z Patrykiem Vegą. Jest dwukrotną laureatką nagrody Orła za kreacje w „Jack Strong” oraz „Body/Ciało”. 

Ostaszewska została zaproszona na 17. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest w Toruniu, gdzie odebrała statuetkę Złotego Anioła za „niepokorność twórczą”. Niestety jeszcze przed rozpoczęciem gali aktorka uległa wypadkowi. Po gali Maja opublikowała kilka zdjęć, na jednym z nich siedzi na wózku inwalidzkim. Co się stało?

Maja Ostaszewska na wózku. Aktorka miała wypadek

Na szczęście wypadek nie okazał się poważny, choć zdjęcie aktorki na wózku inwalidzkim mogło przerazić fanów. Sprawę wyjaśniła sama Ostaszewska.

Jak życie jest przewrotne. Jestem przecież świeżo po bardzo trudnym fizycznie filmie. Walka w wodzie, zeskakiwania z jakichś rusztowań, przejścia pod mostami, jazda konna. Dzienne i nocne zdjęcia naprawdę w ciężkich warunkach i nic mi się nie stało. Tymczasem w pokoju hotelowym, zbierając się na galę otwarcia, niechcący kopnęłam w krzesło tak niefortunnie. Kość zrasta się miesiąc, ból potrwa trochę dłużej. Butów na obcasie raczej przez dłuższy czas nie założę. Tak to jest, w sztuce niepokorna, ale przez życie warto iść z pokorą.

Pod postem Mai pojawiły się liczne komentarze z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia. My oczywiście życzymy tego samego.

Bo palce stóp są w cichym romansie ze wszelkimi stołowymi i krzesłowymi nogami, innymi kantami i wystającymi listewkami. Kochają się i przyciągają w najmniej oczekiwanych momentach. Gratulacje z powodu nagrody i niech palec zrasta się szybko i bez bólu! – napisała koleżance Tamara Arciuch.

 Maja Ostaszewska w Radiu ZET: „Nie wyobrażam sobie grzebać w cudzym telefonie. To jest podłe” [WIDEO] 

Zagłosuj

Oglądasz serial "Diagnoza"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF