Zamknij

Maja Ostaszewska pokazała zdjęcie z partnerem. Okazja była wyjątkowa [FOTO]

Maciej Friedrich
05.05.2020 12:52
Maja Ostaszewska pokazała zdjęcie z partnerem. Okazja była wyjątkowa [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Maja Ostaszewska opublikowała zdjęcie z wieloletnim partnerem Michałem Englertem. Okazja do pokazania ukochanego była wyjątkowa. Internauci nie kryli zachwytu nad fotografią zakochanych.

Maja Ostaszewska to ceniona polska aktorka teatralna i filmowa, która ma na koncie wiele zapadających w pamięć kreacji. Widzowie docenili ją między innymi za role w "Jack Strong" i "Body/Ciało", za które otrzymała statuetki Orła dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej. Nie boi się ról różnorodnych, z jednej strony świetnie sprawdziła się w "Katyniu", z drugiej odnalazła w nieco "lżejszym" kinie, jak "Pitbull" Patryka Vegi.

Maja jest aktywna w mediach społecznościowych, często zabiera głos w sprawach społecznych. Wypowiadała się między innymi na temat ustawy o zaostrzeniu zakazu aborcji. Rzadko jednak możemy oglądać w sieci jej życie prywatne. Ostaszewska chroni swoją prywatność i oddziela związek i rodzinę od aktywności na Instagramie. Aktorka postanowiła jednak zrobić wyjątek z okazji ważnej daty.

 Klangor: Nowy serial Canal + z Jakubikiem i Ostaszewską. Kiedy premiera?

Maja Ostaszewska na zdjęciu z partnerem. Michał Englert skończył 45. lat

Maja Ostaszewska od 15 lat jest w szczęśliwym związku z Michałem Englertem, operatorem filmowym i scenarzystą. Jej ukochany pochodzi z rodziny związanej ściśle z przemysłem filmowym. Jest synem Mai Lipińskiej i Macieja Englerta, a Jan Englert jest jego wujem.

Z okazji 45. urodzin Michała na profilu Ostaszewskiej na Instagramie pojawiło się zdjęcie pary i życzenia dla jubilata.

- Ten ktoś ma dziś urodziny. Wszystkiego Najlepszego, Kochanie! Nasze zeszłoroczne greckie wakacje. Jeszcze tam pojedziemy - napisała Maja.

Rzadko możemy oglądać tego typu fotografie, nic więc dziwnego, że pod wpisem aktorki zaroił się od komentarzy. Internauci składali Englertowi życzenia, doceniali jego talent, ale też komplementowali zakochanych.

- Człowiek, który czuje światło jak nikt w Polsce! Najlepszego i czekamy na kolejne filmy.

- Ile piękna na jednym zdjęciu! Wszystkiego najlepszego!

- Wszystkiego najlepszego! Piękna z Was para! - czytamy.

My oczywiście dołączamy się do serdecznych życzeń.

RadioZET.pl/MF