Zamknij

Maja Ostaszewska o trudnej ciąży: "Musiałam walczyć o każdą godzinę życia córeczki"

03.12.2020 12:29
Maja Ostaszewska
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Maja Ostaszewska jest jedną z bohaterek książki Jacka Wakara - "Zawód: Aktor" Aktorka opowiedziała w niej o m.in. trudnej ciąży, która była zagrożona. "Musiałam walczyć o każdą godzinę życia mojej córeczki" - wyznała aktorka.

Maja Ostaszewska zdobyła się na szczerze wyznanie dotyczące jej życia osobistego w książce Jacka Wakara "Zawód: Aktor". Gwiazda w 2009 roku przywitała na świecie córeczkę Janinę. Jak się okazało, druga ciąża gwiazdy była zagrożona. Aktorka wspomina ten czas jako walkę o każdą godzinę życia jej córeczki.

Zobacz też:  Maja Ostaszewska pokazała zdjęcie z partnerem. Okazja była wyjątkowa [FOTO] 

Maja Ostaszewska opowiedziała o trudnej drugiej ciąży: Musiała walczyć o życie cóeczki

"Pamiętam, że kiedy byłam w drugiej ciąży, okazało się, że jest bardzo zagrożona. Byłam w trakcie prób do spektaklu, czułam się fantastycznie i nagle, z dnia na dzień, dowiedziałam się, że muszę leżeć plackiem. Leżałam prawie pół roku. Musiałam walczyć o każdą godzinę życia mojej córeczki" - powiedziała Ostaszewska w rozmowie z Jackiem Wakarem.

Aktorka postanowiła zrezygnować wtedy z roli w serialu "Czas honoru". W jednym z wywiadów Maja Ostaszewska podkreśliła, że macierzyństwo wywróciło jej życie do góry nogami.

"Prawdziwą rewolucję sprawiło pojawienie się na świecie pierwszego dziecka. Bycie mamą zmieniło mnie kompletnie, ustawiło priorytety, które wcześniej były podobne, ale… bardziej w teorii niż w praktyce. Odtąd stało się jasne, co jest najważniejsze, kto jest na pierwszym miejscu - a to istotne przy podejmowaniu wyborów życiowych i zawodowych" - mówiła Maja w rozmowie z "Galą".

Maja Ostaszewska jest spełnioną mamą 13-letniego Franka oraz 11-letniej Janiny. Ojcem dzieci jest jej partner Michał Englert. Zawodowo spełnia się, grając w m.in. filmach oraz teatrze. Od 2008 roku jest członkinią warszawskiego Nowego Teatru Krzysztofa Warlikowskiego.

RadioZet.pl