Zamknij

Żona Rutkowskiego oszpecona w salonie tatuażu. Pokazała poparzoną skórę [FOTO]

Judyta Wanicka
17.01.2020 12:49
Maja Plich-Rutkowski
fot. VIPHOTO/East News

Maja Pilch-Rutkowski zdecydowała się usunąć tatuaż. Zabieg jednak się nie udał. Żona Krzysztofa Rutkowskiego ma teraz wielką bliznę na łopatce. Zdjęcie przyprawia o ciarki.

Maja Plich od kilku miesięcy próbuje pozbyć się tatuażu z łopatki. Żona Krzysztofa Rutkowskiego uznała, że wytatuowany anioł z łacińską sentencją nie wygląda już atrakcyjnie i nie pasuje do eleganckich sukienek, które chętnie wkłada. Plich miała jednak pecha. Podczas usuwania tatuażu coś poszło nie tak i żona Rutkowskiego została z wielką blizną na plecach.

Maja Plich ma bliznę po nieudanym usuwaniu tatuażu

Żona Krzysztofa Rutkowskiego opublikowała drastyczne zdjęcie blizny po usunięciu tatuażu. W wyniku nieudanego zabiegu na jej plecach wystąpiły poparzenia trzeciego stopnia.

Doświadczyłam strasznego bólu i cierpienia i o mały włos nie doszłoby do zakażenia całego organizmu, bo rana była tak rozległa - wyznała w rozmowie z Pudelkiem Maja Plich-Rutkowski.

Ból po zabiegu był tak silny, że celebrytka z ledwością dała radę wrócić autem do domu.

Myślałam, że mam zawał serca, musiałam zjechać na pobocze - wspomina.

Żonie Krzysztofa Rutkowskiego udało się zapobiec rozległej infekcji poprzez natychmiastowe wdrożenie antybiotyku. Niestety na plecach zostały rozległe blizny. Plich walczy z nimi w luksusowej klinice medycyny estetycznej.

Zdjęcia zamieszczone na Instastory unaoczniają, jakie szkody wyrządził na jej plecach nieodpowiedzialny tatuażysta.

Dlatego dziesięć razy sprawdźcie miejsce, w którym będziecie chcieli poddać się zabiegowi usunięcia niechcianego tatuażu - przestrzega Maja Plich-Rutkowski.

majaplich
fot. Instastory:@majaplich

Do niedawna plecy Mai Plich zdobił tatuaż z aniołem. Żona detektywa uznała jednak, że psuje wrażenie, gdy celebrytka ma na sobie elegancką sukienkę z odkrytymi plecami.

sddd
fot. VIPHOTO/EAST NEWS
Zagłosuj

Masz tatuaż?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw