Zamknij

Maja Rutkowski w żałobie. Nie żyje jej tato. "Odszedł nasz ukochany tatuś"

17.09.2021 13:57
Maja Rutkowski
fot. Kamil Piklikieiwcz/ East News

Maja Rutkowski przeżywa ciężkie chwile. Ukochana Krzysztofa Rutkowskiego zdradziła za pośrednictwem mediów społecznościowych, że zmarł jej tato. Poruszającym wpisem Maja podzieliła się na Instagramie.

Maja Rutkowski jest w żałobie. Ukochana  Krzysztofa Rutkowskiego przeżywa teraz bardzo ciężki czas, gdyż właśnie odszedł jej tato. Ukochana Krzysztofa Rutkowskiego podzieliła się poruszającym wpisem w mediach społecznościowych.

Zobacz też:  Jasnowidz Jackowski: nowa, przerażająca wizja. Nadchodzi "potężna awantura w Sejmie"

Maja Rutkowski w żałobie. Nie żyje jej tato. "Odszedł nasz ukochany tatuś"

"W poniedziałek rano odszedł Nasz ukochany Tatuś, Mąż, Teść, Dziadziuś, Brat i Przyjaciel. To było najdłuższe 13 dni i nocy w moim życiu, a Ty tak dzielnie walczyłeś !!!
Tyle rzeczy chciałabym Ci jeszcze powiedzieć... Tyle chwil z Tobą spędzić... Mój najukochańszy Tatusiu na zawsze zostaniesz najważniejszym mężczyzną w moim życiu !!!
Tak bardzo Ciebie kocham!!! Moje serce rozleciało się na tysiące kawałków i nic nigdy nie ukoi mojego bólu. Proszę Was o modlitwę za Jego duszę" - napisała Maja Rutkowski na Instagramie.

Pod postem pojawiło się mnóstwo wyrazów wsparcia dla Mai oraz całej jej rodziny.

Maja Rutkowski od 2019 roku jest żoną byłego detektywa, Krzysztofa Rutkowskiego. Kilka lat przed ślubem na świecie pojawił się ich synek - Krzysztof Junior.