Zamknij

Maja Sablewska całuje się z Wojciechem Mazolewskim. Gwiazda pokazała romantyczne zdjęcie

Sylwia Wamej
30.03.2020 18:30
Maja Sablewska
fot. Instagram.com/ Maja Sablewska

Maja Sablewska opublikowała na swoim profilu wspólne zdjęcie z Wojtkiem Mazolewskim. Fotografię, na której zakochani całują się, opatrzyła życzeniami urodzinowymi dla ukochanego.

Maja Sablewska pokazała romantyczne zdjęcia z Wojciechem Mazolewskim

Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski znów są ze sobą. Para, która jakiś czas temu rozstała się, ponownie przeżywa szczęśliwe chwile. Maja Sablewska opublikowała na swoim instagramowym profilu  romantyczne zdjęcia z kalifornijskiej plaży, na której zakochani całują się. Stylistka złożyła również urodzinowe życzenia Mazolewskiemu, który niedawno świętował 44 urodziny.

"Wszystkiego co dobre i prawdziwe kochanie" - napisała Maja Sablewska. Fani dość żywiołowo zareagowali na ich wspólną fotografię. "Widzę, że jesteś szcześliwa", "kochani hipisi", "szczęścia życzę" - pisali internauci.

Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski znów są szczęśliwi

Wygląda na to, że między zakochanymi wszystko już poukładało się. Według doniesień mediów Wojciech Mazolewski miał zdradzać Maję Sablewską. I choć para zaręczyła się, nie udało  im się utrzymać tej relacji. Po rozstaniu z Sablewską, Mazolewski widywany był w towarzystwie aktorki - Katarzyny Zawadziej, z kolei Maja Sablewska miała spotykać się z przystojnym modelem.

Mazolewski i Sablewska zdziwili wszystkich, zamieszczając na początku tego roku zdjęcia z Kalfornii, gdzie razem przywitali Nowy Rok.

Zagłosuj

Śledzisz życie polskich gwiazd?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZet.pl/SW